Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jakém kraji bydlíš??
  • Jo mám sestru a bráchu a oba jsou starší....
  • Ujde to.
    Máš sourozence?
  • Jo Lucko konecne uz vypadnu ze skoly uz me to nebavi a ja se holky koukam na video bastardi to je tak uzasnej film a uzasni kluci
  • Já se mám dobře a ty?
  • Jak se máte?
  • Dívám se na Smrtonosnou past 3
  • taky koukam televizi
  • Na co se díváš?
  • Já sa dívám na televizi....
  • Ahoj holky co děláte?
  • No vidíš a já myslela, že je to pořád jedna a ta samá. Tak budeš letos maturovat?
  • To je v pohode Lucko Jo byla jsem tu od doby co znovu zacal Dalik nam tu psat pak jsem nemela moc casu chodim poslednim rokem do skoly tak se ted musim poradne ucit
  • On sem přijde ;) ale né teď :) :(
  • Tak promiň, tady psala Ivca (Iveta), tak já myslela, že je to ona. Já si myslím, že už nenapíše, ale nedá se nic dělat, psal si tu s námi každý večer a hodně dlouho. A ty si tady někdy byla?
  • já tomu věřím ... ;DDDDDD
  • Já mu také nevěřím a mám před ním všechno zamčené ... já se jen bavím jak mu tam holky píšou s*xy a přitom je to fejk :DDDDD
  • Lucko ja nejsem Ivet ale Ivona vy si asi myslite ze jsem ta druha holka co tu ma napsany ivca ale uz jsme tu dve pod jmenem ivca ja jsem ta co mela porad napsany skryty ale nevadi a co se tyce Togo ze tu neni Dalik on se tu zas obevi nebojte se holky Dalik na nas nezapomel proste jen nema cas ale prijde sem uvidite
  • Jo teď jsem to napsala tomu fejku a neodpovídá ;DDDDDDD
  • Dalik tam být nemůže, dneska má koncert v Brně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit