Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přestan tak všem říkat že jsme ty si to stejne a když se ti prostě nelíbí tak toho nech nam se třeba líbi že holky. *14* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ale on má jen jeden pravej FB ne? A tohle nebylo psané s jeho original profilu. To je asi nějaký fake.Protože pravy si už neví přidávat lidi on má plno. A tenhle fake si mě přidal a ,je na
    FB drzej jak ploštice...-___- tak tohle pravej nebude...jen to jen nějaký magor ...-____-
  • Ať klidně holku má, bylo by divné kdyby ji neměl. Ale ať holkám napíše, že už tu nebude. Vždyť opravdu každý večer čekají. To, že napsal, že nestíhá, může znamenat, že někdy stíhat bude.
  • Na FB si dal , že je ve vztahu tak já nevim, možná ak má holku tak se věnuje ji.
  • Dali, určitě si tady čteš komentáře, ale nechce se ti odpovídat, to už tě asi přestalo bavit. Proč nenapíšeš, že už tě to nebaví ať tady holky zbytečně nečekají, jestli náhodou nenapíšeš. Kdyby si chtěl, tak by sis tu chvilku vždycky našel i kdyby si nestíhal. Nemusíš tady přeci trávit celé večery. To chápu, že je škoda času. Mám tě za seriozního člověka, tak s tím něco udělej. Měj se hezky ahoj. Nezlob se, musela jsem to napsat.
  • Jojo. Tak zítra ahoj, dobrou.
    Já už taky půjdu tak dobrou noc všem.
  • Kolik?
  • Holky já zase dneska půjdu.. Musím udělat věci do školy. Kdyby přišel Dalík, tak ho moc pozdravujte prosím.. :)
    Mějte se krásně a sladký sny dneska.
    Dobrou :))
  • Ano, mám :)
  • Ahoj Dali, zítra si to na koncertě užij. Ať tam máš hodně fanynek. A jestli budeš mít v sobotu, nebo v neděli chvilku čas, vzpomeň si na nás a napiš nám. Díky moc, ahoj.
  • Odpověď Princess :nic.
    Máš sourozence?
  • Jsem nějaká smutná :D :(
    ty? :)
  • Hrozně..
    Co děláš?
  • nemám se nic moc.. a ty??
    Hele lístky nejsou dle mých informací ještě v prodeji.. :)
  • no ty seš pořádná d*vka ! ;DDD se už prober ! nejsi ani moudrá ani vtipná ;DDD
  • OH SH*T! vidíš ho tam?! se prober! ;D
  • to seš vážně až taká d*vka?
  • Ahoj!!!
    Jak se máš?
    A kde se dají sehnat vstupenky na Dalíkovo koncert v Plzni??
  • Ahooj :)
  • Je tu už někdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit