Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, ozveš se?
    Je tu někdo?
  • halo lasko milacku odpoves
  • lasko jsi tam
  • zítra jdu za tebou na koncert jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjčau miluju te lasko ahoj
  • Souhlasim s luckou anoblablabla na ty tvoje keci neni nikdo zvedavej Dalibora nech na pokoji a mimochodem jediny si tu ty gey a kdybys nahodou neco proti nemu mel nebo proti mne tak si zmen meno protoze je ten anonym *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Nevsimej si tych lidi kteri o tobe strasne mluvi *9* vsimej si tych co te maji radi
  • Dali me je strasne lito ze ti kazdy leze do soukromi,nic si s toho nedelej *9* *9* *13* *13* *13*
  • holky taky se vám tak stýska po Dalíkkovi *13*
  • souhlasím s luckou a náhodou one direction je dobrý. *16* *3*
  • Hele, nech ho být. Jestli se ti nelíbí, tak nelez na jeho stránky. Dej si odchod. Nikdo není na ty tvý kecy zvědavý.
  • Strašnej gay takhle vůbec pravý chlapy nevydpadají !!!! *11* *11* už si to holky uvědomte pravý chlapy jsou v armádě v jakým koliv zaměstnání ale on je jak holka to samí one direction a bieber *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • kona se to teplice
  • nekona se to holky *9* *9* *9*
  • Ahoj Daliku, teď jsem tady dlouho nebyla (měla jsem zdravotní problémy) a docela mě mrzí, že už tady nepíšeš. Budu psát jenom za sebe. Kdysi jsem ti psala, že jsem starší ročník (nemůžeš si to pamatovat), ty jsi takový moje sluníčko, každý večer jsem se těšila až si budeš tady psát. Bylo to 2měsíce pomalu každý večer, co si trpělivě odpovídal na otázky, za co jsem moc ráda ani nevíš jak si mi tím pomáhal. Za to ti moc děkuji. Přeji ti hodně úspěchů v životě, ať zdárně doděláš školu, aby ses mohl naplno věnovat zpívání. Takže moc ti děkuji a pokud budeš mít chvilku čas, tak nám napiš. Ahoj.
  • cau jak se maš kdy se uvidíme co ahoj daliku
  • Je tu ještě někdo??
  • Jojo, budeme.
    Tak ahoj....!!
  • Díky, asi tam pojedu s kamarádkou a tátou... Nevíš kde se dají sehnat vstupenky??
    Jak se máš????
  • Jinak, dneska už půjdu.. :( Kdyby se tu objevil Dalík, tak ho prosím pozdravujte.. :)
    A mějte se všechny krásně!
  • Paradise Lounge TH
    368 Chodska, 34813 Chodová Planá
    :) od 15:00 - 22:00 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit