Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak diky za like a dobrou noc a at se ti zitra dari ve skole mej se hezky
  • Tak se za Dalika taky nevydávej, jsi jeden z nich. Máš smůlu, my Dalika poznáme.
    • jo,mame takovej instink který to pozná *11*
  • Zítra tu tedy nebudeš? Budeš mooc chybět.. :( A v sobotu? :o No, snad přijdeš aspoň v neděli! Každopádně, užij si koncert !! :3 :)
    • Zítra tu asi nebudu :( nebude čas no :(
      Jinak děkuji :)
      • JO :( a jak vidíš sobotu? :o
        :3 :)
        • V sobotu taky ne :( snad až v neděli :)
          • Tak to se budu moc těšit :3 :)
  • Dali kto je tvoja obľúbená speváčka? :))
  • Jé Dali ty jseš ještě tady!! :)Co děláš? :)
    • Joo, ještě jsem tady, sice unavený, ale ještě tady s váma chvíli zůstanu :)
      Nedělám už vůbec nic, kromě toho, že si tu s vámi píšu :)
      • Já už jsem taky docela unavená.Ale ještě jsi chci s tebou chvilku psát!! :)A co Adriánek, co jste dělali? :)
        • Chvíli jsme si hráli s autama, potom jsem mu četl knížku a potom jsme zpívali :)
          • A co jsi mu četl?? Co jste zpívali? :)
            • Nějakou dětskou knížku o zvířátkách :)
              A jinak učil jsem ho zpívat Pár přátel :)
  • A u si naučil Adriánka to Pár přátel stačí mít??? :):D
    • Ještě ne, ale něco málo už zazpívat umí :))
  • Ahoj Dalibor ako si sa vyspal ??
  • Dobrou noc holky :) hezké sny, ať se vám zdá něco hezkého :)
    • Tobě taky a dobrou hezky se vyspi :)
    • Dobrou noc, tobě také krásné sny.
    • JJ o tobe se nam bude zdat teda alespon me tak dobrou
  • Ahojte holky mam dnes skvely den pokud vas neotravuju tak bych vam tu chtela neco napsat odepiste pokud chcete
    • Ahoj Ivono, mrzí mne, že jsem tu tak pozdě. Snad budeš mít skvělý den i zítra. Tak zatím ahoj
      • Diky Lucko taky ti preji at mas zitra hezky den no mam se skvele protoze mam povleceni 1D a tricko Zayna Malika i s jeho podpisem tak se mej ahoj
        • Ahoj Ivon, kde jsi k tomu přišla? Je to pěkný kluk. To věřím, že máš radost. Já mám zase fotku s Dalikem (to jsem moc ráda), fotky s jejich podpisem a spoustu fotek, co jsem je fotila a videa. Tak jsem také ráda. Dívám se na ně každou chvíli. Ten Dalik - to je zážitek. Tak zatím.
          • Ja jsem si to triko i povleceni objednala prislo me to az z Anglie jj Zayn je peknej i ti ostatni a Dalik ten je nadherny mam jeho plakaty na Dalika a 1D nikdo jiy nema nastvala me jen jedna holka ktera napsala ze je Zayn buzik to me tak vytocilo jo a byla to faninka Justina Biebera tak jsem se natvala a napsala jsem ze je Justin ten buzik a ze je hnusnej kluk a jo taky bych chtela fotku s Dalikem i ze Zaynem a ostatnima klukama z 1D
  • Dali kde môžem zohnať lístky do BA?
    • Promiň, ale netuším, ještě ani se Sabčou nevíme, kde to přesně bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit