Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, tak Nikčo!! :) Dalibor se Sabinou budou opravdu v Plzni! Je to potvrzené.. :)
    16.4. :)
    • To je super!!!!
      Ale já se tam nedostanu....:((;(
      • Asi...
        Ale možná to vyjde!!
        • Ahoj, to se musíš snažit, aby to vyšlo. Je to skvělý vidět ho naživo. A pak mít štěstí, že se tě dotkne rukou. Moc bych ti to přála.
          • Děkuji, jseš hodná.
            Táta mě tam prý možná vezme...
            Takže Dalíka možná uvidím!!! ❤
            • Já vím.....
              Už mě to nebaví vidět Dalíka jenom na videích.....
              Mooooooc se těším jestli tam pojedeme!!!!
            • Budu ti držet palce, aby ti to vyšlo, opravdu to stojí za to. Uvidíš, že budeš potom nadšená.
  • ja viem ze mas na facebooku plno ale nedaalobisa neako ze by si ma prijal za priatela proosim poslem ty ziadost papapa
    • Nepůjde ti poslat žádost, napíše ti to, že jsem překročil víc jak asi 4000 lidí.
      • aha nooo škoda a nedalo by sa ze by si my ju poslal ty bola by som rada ale ak by si neposlal nic by sa nestalo a zapojis ma do tej vianocnej sutaze s tebou prosim cmuk pa
        • Aká súťaž?:)
          • V 17:00 začíná Vánoční soutěžv Praze
            https://m.facebook.com/events/984622671597108?acontext=%7B"ref"%3A98%2C"action_history"%3A"null"%7D&aref=98
          • Taka na fb vianocna sutaz s Dalikom ale este neviem p co ide v tej sutazi
            • Je to taková menší soutěž o trika s věnováním, podpisy, náramky s mým kmenem, CD, a mobil
            • Aha tak to nič:)
  • Ahoj mohu se přidat?
  • Mne správy nejdú :( a jemu sa dala poslať žiadosť a on ju neprijal? :(
    • Ne nepřijal, na to abys mu napsala zprávu s ním musíš mít společného minimálně jednoho přítele.. :p Zkusíme mu myslíte napsat?
      • Ja keď si kliknem na jeho profil ja tam nemám možnosť správa :(
        • Musíš s ním mít společné přátele myslím... :)
    • Mě to nešlo ani odeslat.
      • Asi si to prestavil a už to nejde ...
  • Dejte si odchod! DalíčeQqq je můjjj! ♥♥♥
    Miluji ho a jednou si ho vezmu za manžela!!!!
    DalíneQqq je můj!!! *14*
    • Jo jo má tebe ! :D Ale pořád nejsi v médiách , že jsi jeho holka . : DD
      • proč bych měla bejt v médiích? nemusí mě všude ukazovat
        pak byse do mně zamiloval něgdo jiný
    • Nedám si odchod! :D Ty to asi v hlave nemáš v poriadku! : D ( ale vieš , že sa toho nemusíte ani jeden dožiť?!) : D
      • a kolik ti jako je? ty si jako myslíš že si velká holka a můžeš si dalíčqqa přivlastňovat?! dalíčeqq je můj! a jenom můj! nikomu ho nedám!
        • hej dobre moja je tvoj s dietatom sa nenahadame
          • Ako začali dávať DISLIKY! :D A jasné , že nám ho nedáš! Keď ho ani nemáš! :D
            • lenka - právě jsi přiznala že ti je jenom 5! :D
              hater - dalíkk má mě :***
          • já že sem dítě? je mi o dost víc než tobě....hm...kolik ti je? 10?
            • no nie mne je 5 a tebe je kolko 3?
      • no ved taketo babi nemam moc v laske
        • Ani ja ! A po mojich spolužiačkách ani pes neštekne! :-D Ale majú ho ako tapetu na mobile... No proste NO COMENT! ; D
    • preboha!!! tiee tvoje sny si nechaj pre seba
      • Presne lenka! :-D Aj ja mám také spolužiačky ! :-D
  • lenka ani nie , ale stále lepšie ako sa učiť do školy alebo si čítať :DD
    • no to hej
      • A ako sa máš? : D
        • mám sa super až nato že zajtra škola a ty sa máš ako?
          • Tiež . Len keď si predstavím zajtra vstávať -_- , prísť do školy a prvá hodina matika. -__- :D
            • Aj vy máte prvu matiku aj my! A čo sa učite teraz na matike? *2*
  • A bavi ťa ešte ten futbal?
    • Ano, baví mě hodně :)
  • Aj ja som tu len som s toho smutná:(
    • S coho si smutna?
  • Ahojte som tu . :)
    • Ahoj jak ses mela a vyspala
      • Nespala som vôbec a ty? Celú noc som myslela na Dalíka. :D Mala som sa hrozne, bola som nevyspatá a +som musela odpovedať s Fyziky ale bolo to na 1 tak ok. :)
        • No Jo tak nakonec ti to dobre dopadlo a ja do skoly nechodim tento tyden ale spala jsem pustila jsem si dalikovi pisnicky a takjsem usnula a normalne se me zdalo ze jsem byla dalikova mamka a ze jsme nebyli lidi ale carodejove
          • :DD celkom super sen :D
            • Jo to byl
  • no holky ahoj dk vam moc aa koncert v Praze je od 15:00 a prepac ale už listky nejsu asi som vas sklamala *13* *13*
    • Ja mám lístky a ty tam budeš? Čo to je za otázka asi že áno či?
    • Oooo škoda.A spýtala by si sa ho kde bude mať najbližšie koncert ďalší? A dáš mi naňho číslo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit