Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajo,promiň :) máš toho hodně :/
  • Ahojky Dalíku!! :)
  • V pondělí tu nějaká Terr psala toto: Chápete, že vám neodepíše ?? Tak jestli ta něco neví.
    • Alebo chcela aby sme sem prestali chodiť a vzdali TO! :)
    • podle mě o nic moc zásadního nejde.. tato myslela jako že je tady fejk -_- víš
  • Uz mate otazky na dalika vecer?
    • Ja už hej. :)
  • Ahoj budeš někdy v Plzni nebo v Klatovech??
    • Já myslím, že určitě :) ale nemůžu ti to úplně potvrdit :)
  • Ahoj Dali, jak ses dneska měl, co děláš a co ten dějepis? :)❤
  • Ahoj, možná že je zase nemocný, a nemá náladu. Jako před týdnem.
    • Ahoj, to je možné. Třeba také zajišťuje tu akci s narozkama. Uvidíme, kdy se ozve.
      • Já doufám že se ozve co nejdřív.
        A dneska jsem bratrancovi řekla omylem Dali.
        • Už z toho blbneš co?
          • Jo no.:D
  • Tak nepřesvědčuj. To je můj problém, čemu věřím. Krájet se k vůli tomu nemusíš.
    • A ja ťa snáď o niečom presvedčujem ?
      • Jo, tak si přečti co si napsala předtím.
        • Napísala som, že ľudí ako ty nemá zmysel o niečom presvedčovať. Čo si na tom nepochopila ?
          • Já jsem to pochopila, ale ty nějak nechápeš. Nech to být.
            • Jasné, a čo teda ako nechápem ?
  • Ahoj Dalikk no vieš možno to ty tupci robia preto že sa chcú urobiť aspoň nachvíľu tebou.Je to trápne a úbohe od nich. Vážne nikomu si nič nespravil a takto musíš skončiť.Verím ty že si to ty na sto percent!!! Aj na facebooku to vydím že tam máš stále veľa fejkou ale už o trošku menej si myslím asi ich to už prestalo baviť ale ešte sa ich trocha nájde čo nemajú čo robiť a vydavajú sa za niekoho.Podľa môjho názoru sú asi tebou posadnutý a závidia.Tak toto je asi koniec môjho vyjadrenia k téme "fejky".Ďalej by som sa chcela opýtať na tvoje najbližšie vystúpenie alebo koncert bola by som moc rada keby si my odpísal. Tak zatial:AHOJ *14*
    • Můj nejbližší koncert 23.1. v Praze v SaSaZu s TOP 8 ze Superstar :)
      Přijeďte, jestli můžete, budete mít možnost se se mnou vyfotit a mít můj podpis :)
      • Jáj keby mohla tak prídem bola by som moc šťastna keby som ťa videla naživo asi by som skolabovala od radosti.A na Slovensku budeš mať nejaky koncert alebo vystúpenie ak ano prosim povec kde: AHOJ
  • Co děláš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit