Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivca čo teraz robíš? :) Ja úlohu s matiky. :D Ozaj a chcem sa spýtať vy češi rozumiete všetko čo píšeme my slováci slovensky či nie všetko? :)
    • Divam se na televizi no uplne vsechny slova ne ale mam spoluzaka ktery pochazi tam od vas ze slovenaka a tak nam obcas rika vas jazyk ale jako slovenstina je skoro stejna jako nase cestina takze ja vam rozumim
      • Hej je. Tak super. Ani nerozumiem všetky vaše. Napríklad ja neviem česky mesiace v roku. :DD
        • Aha ja ty vase taky ne
  • Vzdycky snezilo I prselo dohromady takze to hned roztalo pred tydnem snezilo a na druhy den byl zas pryc
    • Jo takhle, tak to my jsme tak párkrát také měli. Ale stejně už aby ten sníh roztál úplně, už ho nechci :D
      • Aha no to ja bych ho zas chtela
  • Musím končiť dobrú Dali , aby si mal úspech zajtra v škole a nech sa ti snívajú pekné sny :))
  • Jsi nejlepší věřim že hyhraješ *14* *14* *14* *14*
  • Dali a s ktorého predmetu robíš úlohu? :)
    • Z matiky.
      • Máš rád matiku? :D Ja ju nenávidím. :D
        • Nevadí mi :D
          • Ja na hodine zvyknem spať a preto nič neviem. :DD
  • Jak dneska bylo, Dali? A co ten Děják? :))
  • Seš viborní spěvak a taki tanečník i kdiš si vipadl tak si dokazal co vtoběje a to semi nato bě líby nezapominej nato co si dokazal ti prostě hudbou žiješ maš to vkrvi tvou potporou byla tva rodina a zato bysi měl byt vděční zapamatovala jsem si tě takoveho jaki si byl na jevišti.
  • Ste nekdo tadi??
  • Mám ho ako tapetu aj na mobile aj na compe
    • Bohužiaľ ja na compe nie lebo by ma doma zabili. :DD
      • aha ty asi nemas svoj com
        • Mám ale používa ho aj mama. -_- :D
          • jaj
            • A naj bolo keď som si urobila na ploche album jeho fotiek. A mama ten ksicht. :DD
  • Dali a čo si dnes robil? :)
    • Byl jsem z velké části dne venku :) a se Sabčou a Andriankem :)
      • *Adriankem
        • Vy ste spolu taký roztomilí pozdravuj ich. :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit