Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi tu ešte nieje asi je ešte vinku s kamošmi
    • Ja chcem byť tí kamoši. :DD *_*
  • Timi ! Tomáš Tatár nemá syna...!!!!
  • Sem rada ze nejsem jedina kdo je starsi nad 20 let :) i kdyz na to nevypadam protoze sem mala :) ale ma to sve vyhody
  • Jo dobře:) ale tady s tebou lip :3
  • Ahooooj Daliku, taj jsem ráda, že ti mohu napsat, chybělo mi to (víc si mi chyběl ty). Dnes mě pustili po 11 dnech z nemocnice, už je to v pohodě. Jak jsem si tak četla, tak ty pořád dobrý až na nějaké malé výjimky. Tento víkend budeš mít hodně plný, ale tebe to určitě těší.
    • Ahoj Dano, tak to je super, že už je ti dobře a si snad už zdravá :)
      Joo, tak já se mám dobře a na koncerty se moooc těším :)
      • Jo, už jsem v pohodě, ale bylo to nečekané. Ty koncerty jsou moc daleko od nás, ale někdy to snad vyjde a budu tam také.
  • Kdo spiva tu pisnicku me tut uzarav to je nova pisnicka Jana bendiga nebo to zpival jeste nekdo pred nim
    • To je nová písnička Jana Bendiga. Teda od nikoho jiného jsem ji neslyšel :).
  • a ano budu v tej praze ale moc to nechci vravit lebo to ma byt pre Tima prekvapko tak pssstttt dk holky ste moc milý a viem ze Timko je super chalan ale zavidet my nemusite najdete si taky chalana aa uvidite aa ano spiva Timko uplne super on je moj nej spevak aj moje rodina to vravi a snad sa nezlobyte ze chodim s Timem????? a ja ho nezbalila on mne aa moc ho lubim aj ked sa hadame a nebudte na nej zly lebo uvidite ale nie robim si srandu viem ze vy ste na nej len hodny!!!!!!prepac piši s chybami!
    • Čau,nie som moc rada že Timo už má frajerku ale no musím sa stím zmieriť!!! A ty si Češka?
    • To je vpohode.Ale mi závidieť musíme predsa máš za frajera našu hviezdu!!
  • A co jsi měl dneska k obědu?? :)
    • Nějakej hnus ze školní jídelny :( :D
      Uzený maso a bramborovou kaši.
      • Nó jo...:D Školní jídelna...co dodat
  • Ahoj Dalíku ,jaké kdy máš trénink ?:)
    • *dny
  • Ty fejky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit