Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde ma Adrianek oca???;)
    • To bych nerad rozebíral :) promiň, ale Sabča by si to nepřála ;)
  • Ahoj krasnne spievas a neuraza ta to ze ty niektory skaredo komentuju fotky? A tesis sa na Vianoce?
    • Ahoj. Musím počítat se vším, je jasné, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře. Takže to nějak tak beru a snažím se neřešit, i když je to pro mě někdy dost těžké. Na Vánoce se těším :)
      • Hmmmm ale ja ty budem davat len pozitivne komentre ;)
  • Tak co ten Dějepis Dalíku <3
  • Dali....... jsi tu.♡♡
  • Toto neni tvoj účet...
  • Dobrou noc, holky. Omlouvám se za to, že jsem dneska nenapsal. Neměl jsem čas. :)
    Ale vidím tady, že jste si psaly s fejkama. Teď už nebudete asi věřit ani mně :( Škoda.
    • Budem teda aspon ja :)
    • Dalíku kde tě můžu kontaktovat když nemám fb:( *14*
    • Ahoj Dalikk dufam ze si to uzz ty znova ty pisem ze ty verim ze si to ty ja ty budem furt verit neboj a ako sa mas?a som rada ze bolo na tej sutazi fajn.a dufam ze urobis tu sutaz aj niekde na Slovensku papa.zajra sa tu proosiiim prihlas o 12:00vtedy koncim v skole ahoj a dobru nocku papa
    • Jinak, kdo se ptal, jak jsem se měl na Vánoční soutěži, tak bylo to bezvadné :)
  • Ahoj Daliku, mám dotaz. Na instagramu je fotka, kde jsi ty a malý Adrianek a toho drží nějaký kluk. To je tvůj brácha? Já znám z telky jen tvé sestry.
    • Ahoj Petro, nevím jakou fotku přesně myslíš, ale asi tuším :) a ano, je to můj brácha, pokud tedy myslíme tu stejnou fotku :)
      • No ten brácha má bílé tričko s oranžovým lemem. Adrianek má šedou čepici.
  • Dalibore jsi hrozenj fejk(ve skutecnosti ne) jsi fejjjkkkk!!
    • Konečne si nato prišla , že tento "Dalibor Slepčík" je fejk.:)
  • Dali jaký den v týdnu máš nejraději? :)
    • Pátek večer :D
  • Ahoj daliku to je dobre ze ses mel dobre :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit