Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se máte vy holky?
    • Jenom ti chci napsat, já blbnu také. Není den, abych si nepouštěla jeho písničky, pořád se dívám na všechny fotky, pouštím jeho videa, čtu o něm články, že si připadám, jak nějaká blbka.
      • Jo tak to nejsi sama :) :(
      • Já jsem si Dalíkovo fotku dala i na tapetu.
      • Já taky..... :D
  • Ahoj Dalik budes mat niekedy vystupenie aj v kysuckom novom meste na Slovensku moc by to pre mna znamenalo papa
  • Mne je to jedno ale aspoň ako ja viem Tomáš Tatar má syna teraz nestojím na Timiho strane je to magor ktorý ma 7rokov a nwm co so sebou ale zas toto neklame ma syna...:)
    • A kde si to našla?!
      • my sme boli minulý rok na hokeji a vravel nam to neklamem vazne ale vtedy mal asi tak len 6rokov on tu klame on ma omnoho menej ja tu poslem foto..OK?
        • Ok!
  • No Jo na kazde stredni nebo vysoke skole je to tezke ale ja vim ze ty to das u me ve skole holky rikaji ze jsem tak trochu jasnovidka cokoliv jsem rekla ze se stane tak se to vetsinou stalo a ja rikam ze to dokazes vsichni ti drzime palce a pokud se budes ucit jako si se ucil na zakladce a nevykasles se na to tak to zvladnes
    • Tak děkuji, že mi tak věříš :)
      • Nemas zac mame te moc radi
  • Dneska jsem učila ročního bratrance tvoje jméno, Dali.
    A jak se máš? :)
    • Když to čtu .. :D Svou neteř jsem to taky učila :D ♥ Ale umí to :))
  • Ahoj dalí. Závidím ti, že máte prázdniny už příští týden. My je máme až první tejden v březnu. Je to hrozný, když víš, že někdo už má prázdniny a ty musíš trčet ve škole.
    • Ale aspoň se máš na co těšit a všichni už je budou mít za sebou a vy ještě ne :)
      • To je fakt. Potom zase budou brzo velikonoční prázdniny, takže to má si pro i proti
  • Dali na to kafe ja nemyslela po koncerte ;-)
  • Ahoj Dalí,tak co koncerty?
  • Ahojte holky jste tady jak se mate konecne mam uz skolu za sebou
    • Ahoj, já nevím jak se mám a ty? Co děláš?
      • No ujde to a posloucham pisnicky one direction a solo Zayna Malika a co delas ty
        • Projít instagram, půjdeš na nějaký Dalíkovo koncert v nejbližší době?
  • Dali vieš zaspievať pesničku od Adele Hello? :)
    • Ta je hodně těžká :D ale tak zkoušel jsem to, ale teda nic moc.
      • Aj ja a nie raz :D no ale žiadna sláva :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit