Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali máš doma nejaké domáce zvieratko? :)
  • Ahoj Dalíku, dneska přijdeš??? :)
  • A ten pohľad bol úžasny ujisťujem ťa že by si zbalil každú vidno že máš v tom prax...:)
    • Ou, děkuji :) ale nemyslím si :D
  • Promiň že jsem se zeptala na to samé dvakrát.... :);)
    A jak mu to šlo?? :)
    • Nic moc :D ale učí se :)
  • Dali, je možné si někde přečíst, kdy máte koncerty?
    • Netuším, ale možná nějaká fans stránka o mně je přidává :)
      • Tak já budu hledat, třeba najdu. Díky.
  • Dalíkk.chýbaš nám kde si?:)
  • Ahoj holky, můj táta má kamarádku a ta volala jeho agentovi, aby zařídila aby byl Dalík v Plzni!!!!! A snaží se zjistit (kvůli nám) proč se Dalík tak dlouho neozval!!!❤❤❤❤❤
    Asi mi to nebudete věřit ale je to tak.
    • Super veľmi ďakujeme tvojmu tatínkovi :) daj vedieť potom :*
      • Jasně, a děkuji že mi to věříš.
        A kdyby zajistila aby byl Dalík v Plzni tak by mě s ním seznámila!!!!! :)
        • Závisť (v dobrom ) ja som bola dnes na tých školách v Ústí ale nikde ma za ním pustiť nechceli :( :D
          • Chudáčku,škoda že tu Dalík není, to by ti zajistil aby tě tam pustili a řekl na jakou školu chodí.
            • Nie niki ja som zo Slovenska :) ale som na prázdninách u tety v Moste :)
            • To ti věřím!!!!!!
              A ty bydlíš v ČR?
              Jestli bydlíš poblíž Klatov, tak by tě tátovo kamarádka seznámila taky s Dalíkem, až by tu byl.... ☺
            • No čo už . :D dneska som prešla pešo asi 11km , nemusela som ísť behať a neviem presne na ktorej škole bol lebo v každej povedali že ma k nemu nepustia ... Ale ten pocit , že som bola od neho pár metrov je úžasný :3
  • Ahoj dali nechapů to že si na každym videu pořad jiny ale to je jedno y kdýž sii vypadl ze superstar si pořad hvězdá já bich na tom asi nebyla líp ale vzpomeň jsi jak sii zpíval pisničku par pratel stačí mit vzpomen si natu sloku vdit nekdy stačí řict jen dal se snaš ty nato máš ! *3* *14* *7* jinak maš moc hezký hlas Zpívaš moc hezký a kdiž sii tu pisničku zpíval par pratel stači mit tak sii mi tou pisničkou tak nejak pomolh at delam to co mam rada a at to delam za kazdou cenu ale neudelala bich to nikdy kdibich stím nekomu ublizovala dekuju ti *14* *7* *7* *7* *3* *9* *9* *9* *9* *9* *9* chtela bich te videt na vlastní očí a obejmout te ale to nejde zatim se mej a tva sestra taky pááá
  • Jsi pekny ale strasne moc *14*
    • Bez urážky a ty seš b*zna? :DDD ach Petře :DDD
  • Áno lenka aj my. :D My teraz znázorňovanie zlomkov na číselnej osi. -__- To je učivo 7.ročníka -_- :D
    • A je to moc ťažké
      • Do koľkej triedy chodíš? :)
        • do siedmej ako ty ale malo som byt ôsmačka
          • A kolko máš rokov ak sa smiem spýtať?
            • V marci 14 a mala som byť tiež 8.čka :O a ty máš koľko rokov? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit