Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to že budu nemocná.. :(
    A v kolik chodí spát Adriánek? :)
    • Jak to? :(
      Chodí spát jak kdy, ale většinou kolem 9 hodiny :)
      • Je mi blbě a mám teplotu.. :(
        • Aha :( tak ať se brzy uzdravíš :)
          • Dík. :)
  • Dali?Mas uplne niejakeho fakt najlepsieho kamosa s ktorym si rozumies najvuac??;);)
    • Asi nemám úplně nejlepšího, spíš jich mám více, ale hodně dobrých kamarádů :)
  • Dali a když jsi šel třeba ve škole po chodbě tak nechtěli po tobě nějaké podpisy nebo fotky?? :)
    • Ale jo, pár jich bylo :)
  • Nó nic tak já jdu =) Měj se Dali =) Dobrou noc všem a mimochodem mám tvůj plakát na dveřích :D
    • Dobrou noc :) měj se hezky :)
  • *7* *9* Ahoj podle mě si hodně Talentovaný a Hudba je tvuj smisl života můj taky a ne mas rad růzovou barvu stejně jako já bez huby si sam sebe neumíš představit stejne jako já sama sebe ne zaleži ti na barvě stejně jako mě si hodně talentovany a to kdiz si zpival pisnicku par pratel stači mit tak si mi pripomel ko vlastně jsem vzpomen si natu sloku vdit nekdy stačí řict jen dál se snaš ty nato mas otevřelo mi to očííí dekuju podle me bylo tohle superstar nejlepšíí.. mel bis jit zase do superstar ale ne tet až treba jindy si nej... y tva sestra je nejle... *15* pááá Dalíí
  • Dali ktorá je tvoja obľúbená , česká pesnička? :)
    • Asi od Michala Davida - Pár přátel stačí mít :)
      • Ja to mám teraz pustené. :O Náhoda? Ja myslím , že nie. :D
        • :D
          • Ilumináti. :D Teraz to bude trochu trápne ale môj oco sa to snaží zaspievať. :DDD
  • Hrál jsi dneska s Adriánkem? :)
    • Ještě ne, neměl jsem ještě čas :)
  • Dokolika tu budeš dneska? :)
    • Asi do půl 10 :)
  • hezkého valentýna Daliku.papapa *14*
  • Ahoj Daliku, také blahopřeji k výhře. To, jak jsem ti chtěla napsat, tak
    to napíšu až zítra jo? Dneska by jsi neměl na to náladu.
    • A Dali.Mám Tě moc ráda.Kdyz jsem byla na superstar tak jsem ti dala plysaka.Když jsi vypadnul tak jsem plakala.Byla jsem v první řadě nevím jesli jsi mě vydel.Tak dobrou
    • Ahoj Dano, děkuji ti :)
      Jak chceš, je to na tobě :)
      • Jestli to nevadí, nechám to na zítra. Budeš tu?
        • Jo, budu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit