Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, proč nebydlíš jako já? To bych tě každý den potkávala. Moc by se mi to líbilo. Třeba by si se mnou i kamarádil. Jéé to by byl život. Takhle tě nikdy neuvidím.
  • A dokolika tu budeš? :)❤
    • Tak vzhledem k tomu, že jsem si s váma dneska vůbec nepsal, tak asi tak do 10 :)
      • Jé, jsi hrozně hodnej .. :3
  • je škoda že si vypadl v televizi mi chybí tvůj hlav a vzhled *9* *14*
    • jj mě taky chybí *14*
  • dalibor je faj kluc kdyz ho videla tak sem rekla mamě ze on vyhraheje ale nevyhral ale zivot de dal *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dali ty už dneska taky končíš??:)
  • Ahoj Dalík! Aké sú tvoje obľúbené osobnosti ? Robím o svojej obľúbenej hviezde projekt na nemčinu ( vybrala som si teba lebo si T.O.P) a potrebujem vedieť koho máš rád.
    Radšej sa ťa spýtam aby som tam napísala blbosti . ( aspoň 3 mi napíš) Ďakujem posielam pusinku... :***
    • Ahoj :) mezi moje tři nejoblíbenější osobnosti patří Michael Jackson, Bruno Mars a Lionel Messi :)
      • Ďakujem :) a sorry za chyby :D
  • Teď jsem se koukla ještě na jiné video s Dalíkem (to už je starší video).
    A on zpíval asi na hotele v jeho pokoji, držel v ruce plyšáka medvídka a na konci dal pusu, jakobi na displej mobilu...
    To bylo strašně roztomilý!!!! ❤
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Aspoň na chvilku. ❤❤
  • Když jsem poprvé slyšela jeho hlas, myslela jsem že to je holka *1* a nejlepší bylo jak zjistil že vypadl tak se z toho málem psychicky složil
  • Dali spolužiaci ma volajú tvojím menom. :D A pritom sa volám Ema. :D A do koľkej si tu dnes? :))
    • Ještě nevím, asi jako vždycky, nějak do těch 10 hodin :)
      • Ok :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit