Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalíku :3
    • Ahoj :)
  • Je mi tě líto važně moc nečekala sem to ani nahodou a ty komenty co ti všicní psalý na to video jak si vipadl sem nečekala ale oni tě nesnaší být tebou tak si toho vubec nevšimam tisi ukazal co v tobě je a promě si fajn a muj neoblibenějši zpevak a tvoje sestra je moje nej. zpevačka spousta lidi řikaji ze si brečel jako mala devenka ale co ja bých brečela taky .. nemas se zaco stydet zpev je muj život a kdibich vipadla taky bich se rozbrečela zato kam sem se dostala a zatu snahu tises ukazal bil si vibornej y kdyz to ostatni ne vidi a proč ti tak nadavaji taky nechapu ze jim neni trapne !!! tises ukazal dal si do toho všechno co si mohl promě jsi hrdina a tva segra taky y kdiz propadla ukazala co vni je a to se mi liby *7* *14* hodně jinak se oba mejte Ahoj ne trap se tim co si misli ostat ni tises predved a co oni oni nic at si trhnou jinak čau pá! *7* *4* *14* *3* *7* *7* *7* *7*
    • Já sem za tu zkušenost vděčnej. Nešlo o to vyhrát, ale ukázat světu, co v nás je. Cgěl sem vám všem ukázat, že hudba je můj smysl života. Na to období budu vzpomínat s láskou, byli sme skvělá parta a na jevišti sem si to vždy neskutečne užíval. Moji fanoušci mě ve všem podporovali a podporují, což je úžasný pocit a sem za to nesmírne vděčný. A co se týče lidí, co mi nadávají za to že sem brečel, těch si nevšímám. Umět projevit své emoce je strašne důležité, a já se to naučil právě v Superstar. Dost mě položilo i vyřazení Sabiny, v té chvíli sem se cítil hrozně. Sabina je podle mně moc skvělá zpěvačka a já osobně ji obdivuju. Děkuju za podporu !
      • *chtěl
  • Všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdraví, štěstí, úspěchy a hlavně aby tě nepřestalo bavit zpívání ......Nezapomeň, že máš dar a byla by velká škoda ho zahodit.....Krásné narozeniny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • moc e ti omlovam daliborejenom sem mnela nervi tak se te omlouvam mam te moc se ti omlouvam mam te rada *11*
  • Škoda že jsi vypadl ze superstar
  • Ahoj Dali koľko vážiš? (len tak sa pýtam, dúfam to nie je moc súkromné) :))
    • Jejda, já nevím :D
      • Nevadí, ale máš sorry za výraz ale kamoška hovorí : PPČ postavu. :D (páči sa jej tvoja postava). :))
        • Ani bych neřek, ale tak že ji děkuju :D
          • Nemáš začo. :D A čo sa ti na nej nepáči veď ju máš TOP. :*
          • Mě se líbíš celej :D ;)
  • Máš doma nejekú miesnosť kde si najradšej spievaš??:)
    • Koupelna :)
      • Prečo zrovná kúpelňa?:)
        • Ja nevím, tam se mi zpívá nejlépe :)
          Hlavně ve sprše :D
          • rozumiem a chápem ťa niesi sám aj ja si spievam v sprche...:):)
  • Ahoj Dali jak se máš??:-)
  • Dali jak tu ještě budeš dlouho?? :)
  • Ahoj Dali,jak je? :))Prosím přidej si mě na snapchatu :)poslala jsem žádost :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit