Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, my ti věříme, že toho máš hodně. Je pravda, že nás pár tady zůstalo co čekáme, jestli náhodou napíšeš. Já na tyto stránky chodím několikrát denně a věřím, že se někdy ozveš. Tak jsme se dočkaly. Dali, ať ti všechno vychází jak ve škole, tak ve zpívání. Ať jsi hodně šťastný. Měj se moc hezky a zas někdy ahoj.
  • Ale baby ten skryti je pravý pretože hore je napísané že " píšete jako anonym,chcete sa prihlasiť? A ten Dalibor Slepčik čo má skryti bude asi pravý no nie?:/
    • Asi nie nemyslim si
      • Je to na vás, jestli mi věříte nebo mi nevěříte.
  • Ahoojky, napíšeš až tu budeš Dalíku? :)
  • Majte sa ... stretneme sa tu opäť zajtra dobrú noc všetkým hlavne: Dalíkovi,lenke,Ivci,Petre ... aspoň sme dnes pobavili ... :D
    • Dobrou I tobe emo a dobre se vyspi a krasne sny
  • Dali a těšíš se na tvoje narozeniny? A v kolik ses narodil? ❤
    Můj bratranec se narodil deset dní před tebou akorát v roce 2015. :)
    • Joo, celkem se těším :)) a narodil jsem se v noci :) nevím přesně v kolik hodin :D
  • Ahoj holky, chcete abych se zítra Dalíka zeptala, proč už si tu s váma nepíše? :)
    Nevím sice co se mu stalo, ale dneska byl takový smutný :D
    • Čauky, určitě můžeš.. :) Pozdravuj ho a prosím hlavně řekni, že nás bude mít ať se děje co se děje vždycky!!!! :)
      • Přesně tak!!!!
    • Joooo prosím!!!!!!!!
      A popros ho prosím aby se vrátil....!!!!
      Děkujeme...
  • Já už taky půjdu, a jestli si to Dali přečteš tak ti přeji aby ses měli dobře a hodně úspěchů ve škole! ❤
    Dobrou noc všem!
  • Ahoj Dalíku. Chtěla bych jenom popřát krásný zbytek dnešního dne a užij si sobotu! :) :3 :3
  • Adriánek měl taky angínu nebo něco jiného??
    • Měl rýmu a kašel :( ale s ním to nebylo tak hrozné :)
  • Jsi tu ještě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit