Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj. Ňigdy bi som ňepovedala že fanďim niekomu kto rozumie čo pišem. Lebo ja fandim tomu kto vie po Anglicky a Španielsky. Ale život je zmena. Ja tebe velmi fandim aj ked si nevihral superstar. Aj tak ťa mám rada. A veľmi veľmi ťa obdivujem. Ahoj
  • Aha aj mna by to bolelo a ja byt v tvojej kozi tiez by som sa zachovala tak ako ty a nepojdeme niekedy spolu na kofolu
  • Ahoj holki vim že sem tu nemala psat ale že dalik chce jit prič s ti stranki a že nekteri holki žikaj že dalik je fake ale neni daliku prosim zustan na ti strace prosim nevšimej si je daliku prosim ja se asi zabiju ked pojdeš s ti strance prosim zustan na ti strance prosiiim. A ešte se chci ospravdlnit že ešte sem tohle napsala paaa.
  • Dali už si tu?
  • Ahoj Dalíku, už jsi tady?
    Jak se máš a co děláš? :)
    • Ahoj Niki, ano, už jsem tady :)
      Mám se celkem fajn, akorát toho mám dost dělat do školy :( proto se omlouvám, že jsem tu zase později. A teď jím a zpívám :)
      • A co zpíváš? :)
        • When I Was Your Man :)
          • Chtěla bych tě slyšet! :)❤
  • ahojky lasko moje milovana *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Myslíš že toto je pravý alebo fake?:)
    • ja si myslim ze ten anonym je pravy a ty?? a kolko mas vlastne rokov?
      • Mám 15 rokov a ty? Myslím si že ten anonym je pravý ale môžem sa mýliť:(
        • Ja mám 14 jasne že sa možem myliť ale je to len predtucha *4*
          • Ja mám. 11 let. Mužu te poprosit juj kamarat přiješ na škola komeňak prosim

            Pozdravem Kája
  • Ja už idem majte sa dobrú noc Dali aj ostatní ... PS: Dali skúsim obmedziť túto stránku do zajtra večera... (viac nevydržím ) :DDD
    • Dobře :) tak držím palce :D
      Dobrou noc :)
  • Dali, všechny jsem rády, že tady jsi, ale, aby ses stihnul učit. Aby jsi to zvládl a neměl problémy i doma. Jestli toho máš hodně.
    • Já se půjdu učit později :)
      • Tak jo.
  • Máš tam u sebe Adriánka? Nebo se se Sabčou ještě dívají na pohádky? :)
    • Je se Sabčou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit