Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali mas toho tady dost :-( tak pokud tady budes tak si napisem zitra jo? Dobrou noc krasne se vyspi at se ti neco pekneho zda a at se ti dari ve skole
    Tak ahoj Dalíku
    • Dobře, tak se měj hezky, dobrou noc a krásné sny :)
      • Dekuju pokud usnu tak ted se mi urcite bude zdat neco pekneho :-)
  • Ja nechapu lidi co maji stale nejaky problem s Daliborem a one direction navic nechapu proc sem pletete Zayna a zbytek kluku z 1D kdyz je tohle stranka Dalibora pokud s nimi mate nejaky problem tak to piste do jejich osobnosti a ne sem a takovi Justin neni rozhodne lepsi nez Dalibor nebo 1D tohle jsou aspon vyborni zpevaci a ten vas Bieber je jen namyslenej buzicek ktery sice neco dokazal ale rozhodne neni hvezda ani pusinka ani nic jineho tak se uz koukejte uklidnit a prestante tu psat takove kraviny dekuji za pochopeni a doufam ze se uz konecne vzpamatujete a konecne prestanete
    • Ivona prosím ťa ukľudni sa už. Pokiaľ viem ty si to tu písala ako miluješ 1D a a Dalibora. Keď miluješ 1D tak si to mala tiež písať do ich osobností. ;) A Justin je oveľa lepší ako Dalibor. Dalibor spieva(prespieváva) stále len tie rovnaké pesničky. Mohol by napísať už aj vlastnú. Ivona a ty sa nečuduj ,že ti tu nadávajú za 1D. Nemala si to sem písať. ;))
  • Ja normálne ľutujem Dalibora , čo si tu musí prečítať. :DD
    • Mmmmm aj ja ho lutujem ze si musi citat tie tvoje nezmysli ze ta vyhodila ucka za dvere a take kravin# byt tebou drzim hub#
      • Ok mojkaa ale mňa nezaujíma , či mal niekedy ..... :) to môže zaujímať len teba :) takže ty sklapni :)
  • Dali , a čo cvičíš? :)
    • Všechno možný :) dělám kliky, cviky na břicho, nohy, ruky a tak :)
      • O_O chcela by som ťa aspoň raz vidieť cvičiť. *_* :*
  • Dali, kdepak tě máme? Už se nemůžeme dočkat. Dlouho jsi tu nebyl a chyběl si nám.
    • Dalík už tu v tuhle dobu bývá!!!!
      • Třeba měl trénink a nestíhá. Snad tu bude. Musíme doufat.
        • Dneska by mel mit trenink no !:) to nevadi tak počkáme třeba tu bude zítra :)
          • Po tréninku šel třeba ještě s klukama ven. Jen ať si užije po tom náročném víkendu.
          • Já doufám že přijde dneska....Ale uvidíme ...
        • To jo........
    • Jojo, mně už se po Dalíkovi hrooooozně stýská!!!
      • Ji me taky sice jsem ho videla vcera ale stýská se mi po nem asi toho ma dneska moc a nestíhá :( :)
  • ahoj dali, jermi lito že si vipadl z superstar tisi hvezda ukazal si co vtobě je nemusiš byt smutny a ja y tvoje faninky te mame moc radi což viš mas hodne fanoušku ukazal si co vtobe je si muj neoblíbenější zpevak a tvoje sestra je moje nejoblibenejsi zpevačka tak ahoj oba stej nejlepší y bezvihry prome ste vzdi hrdinově pusu pá *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7*
    • dalikkslepcik
      Ahoj,děkujeme moc! :) Se Sabinou si moc vážíme takovýchto zpráv a jsme rádi,že máme tak úžasné fanoušky! ♥ Ještě jednou děkuju moc!
  • Princess_jane sesternica sa pýta , že ktorá si ty :D lebo že žiadosť jej prišla ale od nejakeho chalana :D
    • Já ji nenašla :D jak že se jmenuje? :D
      • Nina Ninuš a titulka je galaxia-Hapinnes či ako to je napísané :)
        • No vůbec nic jsem nenašla :D jsem asi blbá :P
          • Nie si dám ti na ňu link :) teraz tam nejdem :D stále tam polovica ľudí z triedy otravuje , čím im dám výsledky úlohy z matiky :D
  • Dali koľko máš súrodencov? 3 či? Ste mi všetci hrozne sympatický. :))
    • Ano, 3 :)
      • Juj zlatučký ste. Ak chceš tak im odo mňa odkáž , že ste veľmi pekní ľudia. :3 :))
        • Joo, ale už s náma nebydlí :) jen Sabči to můžu vyřídit :)
          • Ďakujem , odkáž to Sabči aj Adrijánkovi. :))) Ale keď budeš aj s tými čo už s vami nebývajú povedz im to prosím ďakujem. :* :)
  • Tak já už se loučím, dobrou noc Dalíčku a ať se ti něco krásného zdá,dobrou i vám holky. Zítra ahoj!!
    Dobrou Dalíčku!! :)
  • ahojdalibor.mamťarada.čav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit