Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napísala som to všetko ja!!!! Neverím ti Dalibor Slepčik že si to ty ak si to predsa ty tak napíš niečo čo by nás presvedčilo lebo ja ti proste neverím!!!!!!
    • A proč si to udělala?! Proč se za mě vydáváš a nevím, jak tě mám přesvědčit,že nejsem fejk.
    • Ja som to vedela
  • Jo vsimla jsem si ze jich tu moc neni ani ja jsem tu dlouho nebyla ale jak jsem psala predtim musim se porad ted ucit tak tu nejsem tak casto jak predtim jo a navic pujdu ted i na nastavbu tak to bude jeste horsi budu delat primacky s ceskeho jazyka a anglictiny trochu se bojim ale musim se ucit a hlavne verit ze to dam a co ty jak se ti vede ve skole
    • Jo ve škole docela dobrý ale máme hrozně úkolů
      • Tak to te teda lituju a my zadne ukoly nepisem ale mame kazdy den 2 pisemky
    • To je jasné, že to dáš. No já to snad taky nějak dám. Škola mě vůbec nebaví. Už budu končit, měj se hezky, dobrou noc a zítra ahoj.
      • Tak jo i ty to das a diky a jojo mej se hezky dobrou noc a zitra se sem mozna stavim
  • Dali a co děláš??
  • Timkoo ide sem *14* *14*
  • Dali a Adriánek už spí?? :)
    • Ano, spí :)
  • Budu muset taky jit i kdyz se mi nechce :( jak psala Petra veci do prace a teda u me jeste nejaky veci do skoly :( mej se hezky :) dobrou noc a sladky sny :) a snad zitra :)
    • Dobrou noc, také přeji sladké sny :)
      • Dekuji :)
  • Jaký seriál máš nejraději? :))
    • Nemám čas sledovat seriály, ale vždycky jsem měl rád Simpsonovi :))
      • Jojo já taky :DD Jeto taková klasika
  • Dokolika tu budeš dneska? :)
    • Asi do 10, snad :)
  • Ahoj Daliku, zlato naše. To je hned lepší nálada, že si tu. Ten víkend vám všem trochu závidím. Já musím do práce.
    • Ahoj Petro :) tak to ti vážně nezávidím :(
      Tak ti přeji, ať ti to tam aspoň utíká :)
      • Děkuji, tam bude takový práce, že ani nebudu stíhat.
  • Já taky ne
    • Tak asi tu ešte niekto je....
      • Co kdyz je tu zas ten chlap co my poslal zadost a tvrdi ze je dalik on rikal ze sem chodi a pise si tu s nami nekdy
        • noo ivca možné je to
          • Neee prosim anonym 123 to nerikej nebo zas odejde nevime to na 100 % ze to je fake on tu ten pravej taky je prison Holky verte tomu nechci tu verit sama
            • Aj ja si myslím , že je tu pravý.Ale rozmýšľam nad tým chlapom . A nie je to ten Rajt čo chcel Dalíka oklamať?
          • :) možno tu pravý ani vôbec nebol...
        • Tak nech sa pakuje niekde. :DD Prečo začínam pochybovať , že tu bol aj pravý Dalík?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit