Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napísala som to preto lebo som vedela že mi Lenka a Katka budú písať a chcela som ich proste presvedčiť že toto je sami fake.... Proste tejto stránke neverím.... Viem teraz si hovoríte že to musím byť poriadne sprosta že som to spravila ale chcela som aby konečne povedal dalibor slepčik pravdu....
  • Dali, můžu se zeptat? Když jste byli v SS, to oblečení, které si tam různě měl, to bylo jejich, nebo i tvé vlastní? V některém si byl opravdu sexy. Moc ti to slušelo.
    • Děkuju moc, ale to nebylo moje. Oblékali mě oni :)
  • Ahoj Dali, dokolika dokolika máš fotbal??
    • Ahoj Niki, teď jsem přišel ze školy a na trénink jdu za chvíli. Mám ho do půl 7 :)
  • Dali, už musím končit. Dobře se vyspi, ať si zítra OK a pokud budeš mít chvilku, tak dej vědět. Dobrou noc.
    • Určitě, budu se snažit zítra ještě napsat.
      Dobrou :)
  • Ahoj dali jaké je tvoje nejoblíbenější zvíře?:-P
    • Asi pes :)
      • Moje taky nejlepší jsou čaučaové
  • Neděkuj ty si to zasloužíš❤❤❤
  • Tak k čemu bys mi byl ? .. :D no to nevím :D :p

    Jejj, řekni to :D :p :p :))
    • Hoj, řekni to? :D
      • Promiň už je to opravený :D už ani psát neumíím :D
        • Co mám říct? :D
          • Noo, jak jsme psali, proč se bojíš, že bych tě odvezla domů :D Tak jsi nechtěl říct proč se bojíš :p
            • Čeho se bojíš :P :D :DDD
            • Hele, co vy spolu máte?
            • Ale néé, už se nebojím :DD
  • Ahojky Dali, můžu k tomu fotbalu? Ty hraješ za FK Neštěmice, to je část Ústí? Nemáš to daleko na trénink?
    • Ano :) na trénink mě vozí většinou taťka :)
      • Taťka fotbal miluje jako ty. Hrál taky někdy?
  • Zpíváš skvěle .. Všude schanim tvoje číslo ..a nikde ho nenajdu :( napsal by si mi ho když tak!? Prosím :) Jo a jinak nepřestávej zpívat jde ti zo dobře ! Si ten nejlepší :)
  • Je tu ještě někdo??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit