Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, dneska to hrozně uteklo, už musím ač nerada končit. Měj se zítra moc hezky, dneska se dobře vyspi a ať se ti zdají krásné sny, které si budeš pamatovat.
    • Děkuji, tobě přeji to samé, dobrou noc :)
  • Dali, tento víkend to tady asi nezvládneš co? Ono vlastně už v pátek tu nestihneš být. To pojedeš pomalu rovnou ze školy. Já být na tvém místě bych také moc těšila, vůbec se ti nedivím. Dneska píšu samé dlouhé komentáře.
    • To vůbec nevadí, že píšes dlouhé komentáře :)
      No, o víkendu a asi ani v pátek tady nebudu :(
      • Ano, co tu budeme dělat? :( :( Budeš chybět :(
        Ale užij si to!!! :3 :)
      • A je ti jasné, že nám budeš moc, moc chybět?
  • Ahoj Dali, třeba si to přečteš. Zítra si to na narozeninové párty užij. V neděli máš něco v Ústí, ale nevím co a kde přesně, tak si to tam také užij. Měj se hezky ahoj.
  • A jak tu budeš ještě dlouho? :)
  • Ja uz umim zpivat vsechny tve pisnicky a to ani anglicky neumim ucila jsem se to podle tebe babicka rikala ze zpivame oba moc dobre a diky Dali jen diky tobe jsem se zas dala do zpevu mela jsem predtim Strasnou tremu ale jakmile Ses v SS obevil ty tak mam zas chut zpivat diky moc
    • Tak to jsem rád :) když ti to pomohlo :)
  • Dali, já nevím, jak holkám, ale mě se tvé písničky líbí pořád. A to je poslouchám několikrát denně. A můžu říct, že se mi líbí pořád víc a víc. Už se těším, až budeš mít nějaké nové.
    • Mně taky!! :)
    • To jsem moc rád, že tě ještě neomrzely :)
      • Ty nikdy neomrzíš!!!!!:)
      • Dokud budu mít tebe, tak mě neomrzí. Víš jak to myslím?
        • Asi nechápu :(
          • Že pokud budeš mým favoritem, tak tě budu poslouchat pořád. Teď nevím, jestli už je to srozumitelnější. Už mi to nemyslí.
  • A jak se má Adriánek? :)
    • Říká, že doblý :))
      • :):D Tak ho pozdravuj. :)
  • Dali aký je to pocit keď je do teba zamilovaných cca. 10 000 dievčat? :D :3
    • Připadám si jak frajer :) :D
      Né, samozřejmě jsem moc rád, že mám tolik fanynek :) vážím si toho :)
      • Ahoj Dali, vadilo by ti, kdyby mezi tvými fanynkami byly i ne školou povinné?
        • Je mi to jedno kolik jim je, jestliže jsou to moje fanynky :)
      • Si píš že si frajer! :D Ale ja to myslím vážne, to čo si dosiahol 15 rokoch tak palec hore , ja som veľmi rada že si tu s nami píšeš a že existuješ . :)
  • Rozumel si si s Palom Kovaličkom?
    • Ano, byl to jeden z těch, se kterýma jsem si rozuměl nejvíce :)
  • Dali naozaj , že ideš na koncert Justina Biebera? :) :D
    • Možná :)
      • Bolo to na FB :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit