Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale toto asi nie je Dalibor. Lebo Dalibor odpisuje pod otázku a nie ako nový status.
    Ale Dali ak ti krivdím prepáč.
    • Tohle už jsem já :) ale psal tu za mě nějaký fejk, to si uhodla správně ;)
      • Viem. Viem , že si to teraz ty lebo ty máš iný slovosled a odpisuješ pod otázku :)
  • Měl jsi někdy zlomenou ruku nebo nohu?
    • Naštěstí zatím ne :)
  • Tak já se zeptám teda zase vás :)
    Kolik vám je ? :)
    • Mě bude v květnu 17 let.
    • 14
    • Skoro 15:)
      • 14:)
  • Ahoj Dalikk je to úžasne že si sa vrátil ja som moc radaa určite aj ostatné dievčatá.Mám ťa moc rada si super maš všetky vlasnosti ktoré by som si na chalanovy priala.Nedá sa na teba zabudnúť proste to sa nedá. *14* A ty fejky čo tu boli tak to boli určite nejaký sprostý úbožiaci.Nevšímaj si to!Aj keď viem že niekedy je ťažké nevšimnúť si keď padajú urážky na tvoju adresu.Týmto by som ty chcela odkázať že neprestávaj spievať lebo spievanie ty fakt ide.Tak AHOJ a dúfam že ty v živote vyde všetko čo chceš.pa Mám ťa moooooocccc rada *14*
  • Prosim lidi nepiste tu dalikovy takove blboviny jestli si napr honil je to snad jeho vec ne? Tak uz mu to nepiste jak by bylo vam kdyby vam to nekdo nasal a vy so to museli cist zamyslete she NAD Tim co pisete
    • To len d....l napíše nie normálny človek :)
  • Takže nevieš či budeš ty alebo Sabča na tej Markíze??Bolo by to super keby prišli za tebou s návrhom do telky ísť išiel by si??Vlastne tam sa jedná o varenie.V prvej časti je Pavol,Veronika,Štepán a ešte niekto ale neviem kto..:)
  • Mě nejde tak uplně o fotky, hlavně o Tebe! :) Já bych s Tebou někam zašla, popovídat třeba :3 škoda že toho se asi nikdy nedočkám :((((( :)
    • Ale třeba dočkáš, jednou :)
      • Myslíš?
        • Myslím, že joo :)
          • Jééj, to by bylo ♥ :3 :)) !!
  • Je tu někdo??
    • Ahoj, jsem tu já
      • Ahoj, jak se máš?
  • Ak by sa dalo tak ten kto má FB sa opitá pravého Dalibora nejakú otázku...
    A ak by vám neodpovedal tak povedzte že to je súrne:)
    • Ale ked moja sestra ma fb a ja som to skusala on ma plno jeho sa neda poziadat o priatelstvo
      • Hmmm.... a nemá nejakú inú sic. sieť ?
        • To nwm
    • No, ale aké je jeho pravé FB? Vedeli by ste to niektorá zistiť ?
  • Ahoj Dali už si tu? :)
    • Ahoj, ano, jsem tady :)
      • Môžem sa ťa niečo spýtať? :)
        • Ptej se :)
          • Ok dám to hore.:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit