Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak čau Dalíku už musim jít zítra tu určitě budu tak papa!!!!!!:-)
  • Prosím ťa povedz niečo čo by nás presvedčilo to je jedno čo. Aby sme vedeli že si to ty lebo ja nedokážem uveriť;)
    • Tak se mě na něco zeptej, co by tě přesvědčilo a já ti rád odpovím. :)
      • Jaku ma tvoja sestra oblubenu farbu
  • Hele přestaňte!! Nejsem blbá! Kdo je tu blbý jste jedině tak vy!!! Jo a to je moja věc jestli tu jsem a nebo ne!!!!! Tak klídek vy malí kidi rozežraní!
    • Hele Pihatko, hoď se do klidu a neotravuj tady. Přemýšlej o sobě, jsi trapná. Věřím, že ty tvoje "komentáře" nikoho nezajímají. Co z toho máš, že se tak chováš. Se chceš dohadovat nebo co.
    • Preboha!! točo do teba vošlo sa láskavo ukludni!! jasné že je tvoja vec že či si tu alebo nie ale ked si neny dalikova fanynka tak nwm naco si tu a jediný kid rozežraní si tu ty a nie my!!!!
  • Jestli jste si nevšimly, tak tu bývá až večer.
    • noo vlastne hej
      • Ale aj poobede . :)) Nevadí ja si počkám. :))
        • aj ja si počkám
  • A jak se má Sabča
    • Sabča se má asi super :D teď tu nikde poblíž není, takže se ji nemám jak zeptat, ale myslím, že se má dobře :)
  • Zase tu Dalika nekdo napodobuje?? To : sedim doma atd...no ale tamta prvni zprava by mohla být od "praveho Dalika" ;)
  • Dalíku, víš co budeš zpívat 10.4. v Brně? :D :)
  • Nebojte holky, nezapomněl jsem na vás :) akorát jsem si dopisoval s kamarády, tak se to nedalo stíhat :)
    Ale co mě trošku zaráží, že si tu píšete někteří, jako kdybyste si psali jen mezi sebou. To si pište do chatu, třeba přes fb, toto je jen diskuze o mně :)
    Děkuju za pochopení :)
    • My se snazime psat si s tebou ale kazi to tu ten Tim a pak nekteri nemaji fb tak si nemame KDE jinde psat ale ja te chapu a jsem moc rada ze nas neopustis
    • Bezva, jenže když tu nejsi, tak si píší alespoň mezi sebou. Určitě to pochopí. Ahoj měj se hezky.
    • Sorry Slepčík ale nemám fb.Veď to bolo len pár viet sa s toho nepose*.
      • Matiii ideš a mne sa čuduješ že prečo sa snimi hadam ked robia toto slepcik je moc pohodlni ttootto je tu len o mne a nikto iny na svete neny OMFG.normalne si pisme nepocuvajme ich
        • ved jasne cooo delas?
          • Vy pi*e zmiste uz a bezte si lizat prd*l vy buzi*i
            • Boh.to co mas za meno ze Ivca hahaha
    • Ok nehnevaj sa ale nenecháme to tak , že tu bude do teba nejaký .... skákať :)
  • Jaké číslo máš na dresu Dali? :) Svoje oblíbené? :))
    • Ano :) 10 :)
      • Jů, šťastné číslo tedyy :))
        • :)Jojo:)
  • Dali posloucháš rád Demi Lovato nebo Taylor Swift? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit