Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dalik proc delaji fejki na tebe asi protoze ze zarli na takoveho frajera jak si ti a si bozski kluk sikovnej laskavej atd''''' kdyby tu mela napsat o tobe hezkeho tak by to bylo roman ale si fakt utasnej i sabca a jesli andrianek bude po tobe tak bude taki krasni jak ti a nebo bude hesci a budou ponem litat holku jak po tobe ale mislim si ze bude cei ty jeste ze du na tvuj. Koncert nebo sem nemohla kvuli znamkach mela jsem jednu 5ale zlepisila jsem si to na 3tak tam jedu a udelam fotky jak kazdi snad jo chci ric ze ste hezka rodina a ze si do re vychovani nez jini ostatni nic vezlim ale je to tak jeste ze te mam o opartujse dalik jak budes velkej tak stebe dude krasnej kluk reknu to tak ze jak se obleces nebo upravis tak ti vsechno slusi a ti se me it nemusis nicem si jaki si sam sebou i sabi *14* *3* *3* no rikam ze to je jak roman ale to neni vse ja bych napsala jeste vic nez je tohle uz se tesim na tvuj a na aabi koncert ste uzasni snad budem kamosi a mej dobre znamki a spivej neprestan spivat i sabca bud cim chces byt deluju za vse a dekovat nemusis ty si to zaslouzis protoze se taki knam tali heski hovas tak ajji mi *3* *14*
    • Děkuju moc za tvůj krásný román :)*
  • Ahoojky Dalíku .. Ozveš se, až tu budeš? :)
  • Dali do kolika máš zítra školu?? A odkolika tu zítra budeš? :)❤
    • Do 3 a zítra mám i trénink, asi tu budu zase nějak kolem 7 hodiny :)
  • Končím, mějte se hezky, dobrou noc. :)
    • Dobrou noc, sice jsem ještě něco psala, ale to nevadí.
    • Dobrou Daliku
    • Nie Dalikk nechoď kašli na nich.
  • čo máš radšej leto zima??:):):)
    • Léto :)
  • Ahoj Dali, tak jsme asi pěkně naletěly. Ani jedna jsme to nepoznaly. To je dobře, že tu zase budeš. Ale je pravda, že toho času asi moc nemáš. A ta škola je fakt důležitá.
    • Vždyť jsem vám psal, že si tu s vámi budu psát dokud to půjde :) aspoň chvilku si najdu :)
      • Já vím, ale byl to šok. Asi by to bylo pro nás moc smutné. Vždyť víš, že tě máme rády.
  • Jak tu budeš ještě dlouho?? :)❤
  • Ahoj Dalíku jsi tu, příjdeš dneska??:)
    Já doufám že přijdeš aspoň dneska! :)❤
    A jak se máš Dalíku a co děláš?
    A co vy, holky jak se máte?? :)
  • Vi mne holki nemate raďi že? keť jo tak prominte
  • Ahoj Dalibore, nic si z těch přiblblých komentářů nedělej. Bylo by škoda přestat odpovídat těm co ti fandí. Každého to potěší. Já osobně jsem byla také ráda. Měj se fajn a hezké Vánoce.
    • Ahoj Dano. Snažím se to ignorovat, ale jde to těžko, když mě tady někdo uráží pro nic za nic. :( Nikomu jsem nic neudělal, ale samozřejmě jsem počítal s tím, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře. Ale díky za povzbuzení :)
      Taky se mějte fajn a hezké svátky všem! :)
      • Ano Dalibor ja ta chapem ale proosimmm odpovedaj tim co ty davaju ppozitivne. Komeentare prooosiiim a tiez ty prajem pekne vianoce
      • Bože fake Dalibor ty si taký úbohý...Už viem prečo Dalibor Slepčik pravý bol s toho už nahlavu *16*
        Si fakt taký sprosti aby si ubližoval ľudom!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit