Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buď jeden slepčik hovorí Ahoj alebo prestaň s tím!!!! Prosím verte mi prosím....
  • Ahoj Dali ty máš teraz Iphone 6s ? Lebo na FB mám lajknutú jednu stránku Dalík Slepčík a tam si písal ( ak to nie je fejk) , že si poslal SMS a vyhral si ho . :)
    • Ano, mám, ale nevyhrál jsem ho ani jsem neposílal žádnou SMS :)
      • Aj ja mám. :)
  • Dali mne sa o tebe do rána snívalo .:DD Prišla som do školy a učiteľka videla , že som bola dlho hore. Tak sa spýtala , že prečo . A ja som ,že som si písala s Dalíkom . A ona tak , že to chápe. A mám ťa od nej pozdraviť,hovorila , že ti fandila a posielala hlasy.:) :3
    • Tak ji taky pozdravuji :D
      • Odkážem . :DD
  • Ahojte baby:) A vy Bezerant* choďte do pič* Dajte Daliborovi pokoj nič vám nespravil iba sa prihlásil do súťaže superstar;) Keby vám mal toto isté robiť tak by sa vám to tiež nepáčilo!!!!
    • No tak nech začne nám to robiť nam to vadiť nebude my zato nemôžme že je taký zbabelý a ide si radšej pisať s chalanmi ako s vami hahahaha
      • 1. Ja som baba a po 2. Tebe keby to robil ty by sa išiel vyplakať maminke na plecko;)
  • Dekuji
  • Je tu ještě někdo??
  • Ľudia ozvite sa prosím:( Katka spoň ty alebo Lenka:( prosím nechcela som to....
    • Jezis prestan s tim Veronika raz sa ospravedlnijes a raz to znova robis och joooj
    • Ale tak uz nepis
  • Dali ja mám hnedé vlasy , len tak jemne vlnite, ešte 25cm a sú po zadok a , modré oči . :DD
  • Jsi fakt trapnej jozo a nech nam Dalika napokoji bez so opichat PSA ty k....e
    • :DD aký sme tu drsný :DD
      • Jj poradila jsem si uz z horsimi talenty nez je ten jozo
        • Aj ja. :D
  • dokolika ti můžeme psát??:-D
    • Jak chcete, ale do 10 vám budu odpovídat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit