Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbá???? To slova???? Ty se snad vidíš v zrcadle kide :D hej ne!! Mě se taky harich nelibi a ani slepica....stejny nazor ma i ma trida!!! Takze holky, uklidnete se!!! Lenka: Hele Lenko myslela jsme to tak že jsi slovenka a že některé slova píšete jinak! A už se nehádejme!! Pls!!
    • OuKeJ:)
  • Niki, řekneš mi svůj? Já mám asi dvě jmenovkyně (máme tam nějak akorát jinej počet podtržítek, tak se to lidem plete :D )
    • niki_simackova
      • Přidáno děkuji :)
        • Budeme si psát na instagramu??
          • Jop :)
        • ❤❤
  • Jojo holky a Dalicku mozna tu budu zitra I ja
    • Dobře, budu se těšit zítra :)
      Dobrou :)
      • Dobrou
  • Ahoj holky, na 2 straně něco Dalibor všem píše, tak to prosím respektujte. Neodepisujte těm dvěma a nepište si mezi sebou.Díky.
  • ČUS idem spať
  • V sobotu v Praze máte všichni ještě zkoušku? Nebo tam jedete se Sabčou až na tu 18 hod.?
    • Asi spíš tam budeme o něco dříve :)
      • Ani nevíš, jak závidím všem, kdo tam bude. Jinak závistivá nejsem, ale tohle fakt závidím. To bude tak skvělá atmosféra. Spoustu lidí a hlavně vy učinkující. V neděli budeš mít asi hodně dotazů ohledně toho koncertu.
  • Ahoj Dali mas oblibenou skupinu kterou nejradeji poslouchas
    • Nemám asi úplně oblíbenou skupinu :)
  • A navíc svět je s Dalíkem příjemnější a hezčí!! ❤❤
  • Ja mam v breznu narozeniny chtela bych se te zeptat jestli bys neprijel mi zaspivat byla bych moc rada jestli by to slo bylo by to ve bzenci byla bych moc stastna a kolik by to tak stalo penez prosim odepis
    • Promiň, ale na tohle ti asi fakt neodpovím, vůbec netuším a nevím, jestli by to bylo možné :(
      Nikdy jsem nic takového nedělal.
      • Aha tak nevadi ja budu rada az te jednou uvidim v tom brne
  • ides si teda zahrat tu hru agario??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit