Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, já bych ti tak chtěla něco napsat, ale tady to nejde. Škoda.
    • Ahoj Dano, klidně napiš, rád si to přečtu :)
      • Jenže si to nepřečteš jenom ty. Není to až tak osobní, ale vadilo by mi, kdyby to četl někdo jiný. Promiň, že jsem vůbec začala takhle psát.
  • Dostal jsi dneska nějakou známku???
    • Ne, nedostal.
  • Ahoj Dalí jak se máš a co ve škole?
  • Ahoj Dalíku!! :))
    • Ahoj
  • 11 A ti??
  • Jaké to bylo bejt v superstar všechno co mibudeš chtít říct a dík že jsi odepsal fakt dík *14*
    • Byla to super zkušenost. Nikdy na to nezapomenu. Poznal jsem nové super lidi, naučil jsem se vystupovat před lidmi a mám menší trému, než když jsem šel poprvé do Superstar :)
  • Ja koncim jdu si psat z holkama na fb tady to nema cenu me Daliku stejne neodepisujes protoze tu dotoho pisou ty dva volove a pak uz moje zpravy nevidis ale i kdyz si tu s tebou uz nebudu psat porad te budu mit rada a neboj ja te nikdy pomlouvat nebudu a ve skole a na fb se te budu vzdy zastavat mej se hezky a nezapomen na me a preji ti krasnou dobrou noc I vam holky
    • Promiň :( já to nestíhám vše číst a ještě na to odepisovat :(
      Dobrou, měj se hezky.
    • Nech sa prizna a zmizneme ale aj tak nam ide o jedno a vypadol s tejto stranky raz a navzdy!!!!!!!
  • Ahoj Dalikk,uži si to tam a nech všetko dobre dopadne dúfam že nám o tom potom porozprávaš.AHOJJJJJ
  • Tak to nejsi sam skola u me taky nic moc a navic jsem tam byla do pul 5 a kupu veci si muaime dodelat doma.
  • Ahoj Dali .. Mas ask ?
    • Nemám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit