Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj co děláš, Dali?
    • Práve si honím
      • Jsi trapni Timi ty jsi myslis ze ti nato nekdo skoci
        • Ja viem som trapni , a nigdo mi na to neskoci
          • drz uz stim pic* ty hnusn* bosorka daj my pokoj takto ma nevyzeniete mam chut tu byt tak tu budem a aby si nemla s toho ese zle ked to poviem
            • Nemáš čo povedať!!!! Keď tvoj otec nie je Tomáš Tatár!!!! A to čo si tu o ňom písal je z Wikipedie!!!
  • To ked si natacal ten vytah ty si nieco pred tim pil?;)
  • Dali dnes jsem mela perfektni den od rana do vecera posloucham tve pisnicky a taky jsem mela o tobe sen pokud chces tak ti ho napisu jestli te to aspon trosku zajima
    • Klidně napiš :)
      • Tak jo
  • Dali jsi tu jeste az budes mit koncert v Brne reknes mi to pak tu na strance ja moc fb neverim nevim kdo tam mluvi pravdu a kdo ne prosim das mi pak vedet?
    • Joo, dám :)
      • Juuu diky Dali ty jsi strasne moc hodnej:)
  • Promin Dali ze tem holkam tu na to odpovidam fajn kdyz te nemaji radi tak to je jejich vec ale ja te budu mit rada porad ja na tebe nikdy nezapomenu a myslim ze te maji radi i ostatni holky
    • To jsem rád :) jo je víc holek, které mě mají rádi, ale jsou i takové které mě rádi nemají, já to chápu :)
  • Ahoj Dali, prosím, nezlob se na mě, ale já se musím vrátit k těm dvěma komentářům těch 2 holek ze včera. Víš, já nechápu, proč píše, že si nějaký.....to je jedno. Ale vůbec, když někoho nemusím, tak proč bych hledala jeho stránky, abych mu to napsala. Jsou obě úplně nemožný. Jinak můj brácha taky není z tebe odvázanej, ale v životě by o tobě neřekl nic špatného. Když poslouchám tvoje písničky, tak mi řekne "to je ten tvůj miláček?" a víc mi do toho nekecá. Promiň, ale musela jsem ti to napsat. Ještě jednou se omlouvám.
    • Ahoj Petro, třeba jen hledají názor na mě, třeba si myslí, že víc holek mi píše takové komentáře. Je to jejich věc a chápu jejich názor, ne každý mě má rád :)
      Ale seš hodná, že se mě takhle zastáváš :)
  • Dali??? Je moc ťažké sa naučiť Anglickú pesničku??,:)
    • Pro mě už ne :) dřív mi to dělalo celkem problém, ale když si ji budeš poslouchat pořád dokola, tak se ji rychleji naučíš, než když se ji budeš učit :)
      • Dali aj ty to tak robíš? :D Aj ja. :D
      • Aha:) Díky za radu:)
  • Dali, jseš tu??? :-) O:)
  • Je tu někdo??
  • Dali kolko asi stoji ten sagwaj v eurach a kde to kupit??;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit