Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Téda, snad si s Tebou dneska trošku popovídám Dalíku! :D Když ale teda vidím, kolik nás tu je! :O
    ¨:)
  • Dali a kde v Bratislave budeš? :D musím uchopiť lístky ak neaké ostanú :D
  • Holky jak se všechny máte?
    • Proč se pořád vydáváš za někoho, kdo nejsi. Nech už toho, nikoho to nebaví. Buď tak laskav a přestaň se takto bavit.
  • Nemašla som to no nič to je škoda lebo tam sa my strašne pačiš
    • A aké to je video Julka?:)
      • na pesničku Dalibor Slepčík Just the way you are
  • ahoj dalíku si fajn boží kluk i sabča je boží ne nekrasnějsí co muže byt dalíku toi se krasně usmíváš máš krasné očí i sabi co si oblečete tak vám to moc sluší vas uz neda se zmenit vi budete furt krásní a adrianek je tak krasní že ponem budou litat holky jak po tobě dalíku ste krásna rodina mám vás rada chci si udělat svami fotku na koncertě snad se to podaří obdivuju vás ste boži *14* *14* *14* *14* *14* *14* ste moc hodní a krasně spívate
    • Děkuju mooc :))
  • co děláš
  • Tesis se zitra do skoly ? Ja mam cely tyden volno ale rada bych sla do skoly za kamaradkama doma je strasna nuda jedine cim se doma muzu zabavit je muj kralicek Honza ktery me dnes trochu nastval odnasi mi papuce pod postel a porad se mota pod nohy ale jinak je to moje nejmilovanejsi zviradko a holky ze skoly se vzdy zeptaji co dela Honza a ja jim reknu zlobi doma babicku
    • Netěším se. Nechce se mi vstávat :(
      • No jo nezavidim vam:(
  • Za chvilku Dalík v Prásku ♥ :) a v sobotu snad ve Volejte Novu, že? :D :3
  • Asi vyhraje, protože tuto soutěž sledujou hlavně mladý holky a těm se líbí vzhledově. pokud by byl hodnocen odborníky, už by tam nebyl. Hlas pro vystoupení na školní besídce, to jo, ale na velká podia NE!!!!!
    • Nevyhraje! Před pár minutkami byl vyřazen! *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit