Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, jseš tu ještě?
  • Tak včerejší večerní návštěva se protáhla až do dnešních ranních hodin. Bylo to bezva. Taky jsme se bavily o tobě (jen v dobrém) a má návštěva tě moc pozdravuje a drží ti palce. Měj se hezky.
    • Tak to jsem rád, že jen v dobrém :)
      A jsem rád, že sis to užila :)
  • Tak ahoj Dalíku, já už taky du! Dobrou noc, hezky se vyspi a zítra ahoj!! DOBROU NOC
  • Dnes byl u nas stryc a tak jsme se trochu bavili o superstar a muj stryc fandil tve sestre sabci ja jsem mu rekla ze si s tebou pisu a on rekl ze te mam pozdravovat a sabcu taky posilal vam taky nespocet hlasu jsi bezva zpevak rikal
    • Tak že taky pozdravuji a že děkujeme :)
      • OK a nemate zac
  • on je boží až moc
  • To je docela dlouho, to přijedeš pozdě domů a v pondělí škola. To tě lituji, ale jenom k vůli té škole. Fotbal máš rád, tak ten si užiješ.
    • Ano, přijedu domů celkem pozdě, takže zítra napíšu asi trochu později. Snad to bude stát aspoň za to a vyhrajeme :)
      • Já myslela až v neděli. To je jasný, že vyhrajete, jsi přeci v útoku ne?
        • Jo, pardon, v neděli :) já jak měl dneska volný den, tak mám furt v hlavě, že je sobota dneska. Omlouvám se :)
      • Budem držať palce...:)
  • A jaké zimní sporty tě baví?
    • Nejvíc asi hokej :)
  • Ahoj Dalibore, už se těšíš do Prahy, na ten koncert? Už to bude brzy.
    • Ahoj Dano, těším se a moooc :)
      • Vůbec se ti nedivím. Vy jste byli opravdu skvělá parta. V minulých SS to nebylo, tak bezva jako s vámi. Myslím, že nikdo nikomu nezáviděl a to bylo to pěkné.
        • Přesně tak. Byli jsme opravdu super parta a nikdo nikomu nic nezáviděl a navzájem jsme se podporovali :)
          Myslím, že jsme byli jedni z nejlepších lidí, co si tak jako parta rozuměla :)
          • To je pravda, byli jste všichni suprácký.
  • Ahoj Dali, dneska jsem měla den "blbec", vůbec nic se nedařilo. Máš někdy taky takový nedobrý den? Ty asi ne, vypadáš pořád, že jsi v pohodě. Je pravda, že už je to lepší, tak snad bude zítra líp.
    • Ahoj Lucko, neboj se, taky mám takové dny, to asi každý. Nejsem pořád v pohodě, i když to tak možná vypadá :)
  • A kdy ti ten trénink začíná?? :)
    • V 5 hodin :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit