Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, ty naše lásko veliká. To je dobře, že už si tady. Dneska si měl trénink? Já jsem se měla také dobře a to díky tobě. No co myslíš proč? No jasně, dívala jsem se na tvé písničky a bylo to skvělé.
    • To jsem rád :), a ano, byl jsem na tréninku :)
  • tak čau dali co robiš že bis přijel kemě do dolních žyvotic. *8* *16* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *4* *4* *5* *16*
  • A nezapomeňte zas psát tohle je Dalickova osobnost pokud ho nemate radi tak sem nelezte a podobny kecy kazdy ma svuj nazor kazda osobnost ma nejake hatery a pokud Dalibor k osobnostem patri tak se bude muset smirit i s kritikou
    • Dalibor kritiku přijímat umí. Naštěstí má více těch, kteří mu fandí a mají ho rádi. Upozorňuji, že já nejsem opravdu 13-15 letá fanynka, jak všichni píší, že má fanynky malé děti. Není to pravda.
  • Veroniko kolik ti je??
  • Dobrou dali hezke sny a at se ti taky zitra dari hlavne ve skole a hezky den a zitra se nam zase ozvy a diky
  • Jestli na té fotce je tvůj brácha, tak musím napsat, že jste všichni sourozenci opravdu krásní lidé. Měli byste se všichni věnovat mimo jiné i modelingu.
    • Tak to si nemyslím, ale děkuju moc :)
  • Ahoj Dali aký si vysoký? Prosím odpoveď please. ^_^ :)
    • Ahoj :) asi 170 cm, nevím to přesně :)
      • Jej ako ja . :)
  • Vydel si hororovy serial upiri deniky? :)
    • Jo, viděl jsem asi jen 3 díly :D
  • Líbal už ses někdy s někým?
    A jak dlouho ti vydržel nejdelší vztah?
    Tohle už snad není tak osobní.
    • Ano, nejdéle 1 rok.
  • Dali vieš lyžovať na ľade??
    • *korčulovať prepáč neviem čo píšem som zamyslená:
      )
      • Ale jo, dá se říct, že ano :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit