Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrou noc dal::-D
  • Ja som sa mala mega zle:(((((
    • Proč, co se stalo? :(
      • Dostala som Päťku zo SJL.....No hrôzaaa:(
        • To si opravíš :))
  • Ahoj....DALLÍK ....UŽ asi nepřijde...♡♡♡už tady dlouho nebyl
  • Just the way you are viedeo chcem ale nemožem ho najsť
  • Ja bych byla moc rada kdyby sis me pridal ale Jak rika tady Lenka je to jen na tobe ale byla bych moc stastna moje Fb je ivona pomajbikova sedim tam na koni a name uvodce mam kralicka prosim a odepis nam
    • Neboj odpíše len je ešte asi v škole.:))
      • OK ja se jen bojim aby sem zase nedolezl nejaky kritik a neodehnal nam zase dalika konecne se nam po tak dlouhe dobe vratil ja nechci aby tuto stranku opustil tady je to jediny misto KDE si s nim muzeme psat a taky me nebavi ze jsou tu tak hnusni zmetci kteri se za nej vydavaji mam dalika velmy rada a taky mam od nej vsechny pisnicky stazeny v mobilu
        • Aj ja mám jeho pesničky v mobile a cez hodinu si ich spievam . :DD Určite si Dalík také individua čo mu len nadávajú nevšíma. Aj ho mám strašne rada. Dokonca som si napísala na tričko Dalík Slepčík Fans a nadávajú mi preto v škole. Ale mne je to jedno mam ho rada a zastávam sa ho. :))
          • To ja taky Holky ktere byli drive me nejlepsi kamosky se semnou nebavi a stale ho jen pomlouvaji ale dve kamosky co mi zustali ho spolecne semnou brani me je to uplne jedno jestli se semnou ty holky bavi nebo ne ale ja Jim nedovolim aby dalika urazeli nikomu nic neudelal ale I presto jsou na neho hnusni a ja dalika stejne budu branit I kdybych mela stratit vsechny kamosky co mam Dalika mam radsi nez kohokoliv z nich je hned v poradi za moji rodinou tak moc ho mam rada
            • Presne. Ani so mnou sa nebavia. Nech!!! Mne je to jedno mám mobil a tam Dalikove fotky a pesničky. Mne to stačí.
  • Aj ja som na vás myslela v škole a hlavne na Dalikka.
    • Ja na vas taky holky nudim se doma
      • Aj ja . Bola som na hodine ANJ za dverami :D lebo som spievala Love never felt so good. Tak povedala , že si to môžem spievať za dverami. :DD
        • A prestala jsi zpivat nebo jsi SLA za dvere
          • Išla si to odspievať za dvere. A po 5min som prišla usmiata do triedy. :DDD
            • Pani tys mela teda ale odvahu taky si obcas broukam ale ucitelce to asi nevadi jeste me nikdy za dvere neposlala
  • Holky, dostanete se některá k Dalikovi facebooku? Má tam hodně fanynek? A nevíte, kdo založil tuhle stránku?
    • Ja sa tam neviem dostať , a neviem kto založil túto stránku ale táto stránka nie je len o Dalíkovi , tu je ešte veľa osobností...:))
      • A to si píše i někdo jiný?
        • Čo teraz myslíš? Túto stránku má niekto na starosti ale nwm kto. Napr.tu máš diskusiu na tému Selena Gomez, Michael Jackson ,Peter Altof,Dano Štrauch . V pravom hornom rohu máš takú lupu a tam si zádáš meno nejakej osobnosti a ono ti ju vyhľadá. :))
          • Jo bezva, už chápu. Díky.
            • Nemáš zač. :))
  • Ahojky Dali, můžu se zeptat, když jsi venku s klukama (kamarádama), děláte taky někdy blbosti, že máš pak pocit, že jste to přehnali?
    • Ahoj Denčo, no, ano, děláme často blbosti :D
      • Já se ptám proto, že já si už dávám bacha. Jednou jsme to taky s partou přehnali a to dost.
  • daliku ja te moc miluju pro me budes porad na 1 miste moc te miluji dame spolu nekdy sex jo tak pp klidne ti ho vikourim
    *14*
    • Si normálna???
      • Neměla ta otázka znít:si normálný?Stačí jen číst a hlavně ti je hofno do toho,kdo mě blafe!
  • Aha:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit