Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jake zvire mas nejradsi
  • Taky se uz nemuzete dockat na vecer na naseho dalicka
    • Strašne . Ešte som ho mala aj v sne. *_* :3 :*
      • Juuu to ja taky byla jsem jeho sousedka a chodili jsme spolu do skoly a tobe se zdalo o nem co anonym123
        • Že som bola jeho spolusediaca v škole , a na hodine sme sa smiali a robili selfíčka. :DD
          • Juuu to ja taky ja jsem nemela jine kamarady mela jsem jen jeho to byl muj nejlepsi kamarad a vzdy jsme byli na stejne skole na zakladce I na stredni ale pak nas rozdelila vojna on chudacek musel jit na vojnu a dal uz nevim pak jsem se radsi probudila
            • To je smutné. :( A v škole sa kamarátim len s mojou spolusediacou , lebo jediná je z triedy normálna. :)) Ostatný sú divný...:D
          • Ono to poslalo 2x. -__-
        • Že som bola jeho spolusediaca v škole , a na hodine sme sa smiali a robili selfíčka. :DD
  • Napíšeš prosím?????!!!!!...
  • Co Sabča a Adriánek??
    • Jsou venku :)
  • ahoj dalík jak se máš
    • Ahoj Ingrid, mám se dobře :)
  • A dalí myslis ze bych ti mohla nekdy zavolat a pokecat tak normalne :-)
    • Kde zavolat?
      • Na mobil pokud mi dal na sebe cislo ale pokud nechces tak to pochopim
        • Telefonní čísla nedávám, vždyť jsem si ho musel měnit, kvůli fanynkám, jak mně pořád někdo volal :( a kór tady ho zveřejňovat nebudu, může si to přečíst kdokoliv. Omlouvám se :), ale snad to chápeš ;)
  • Ahoj daliku chtěla bych se te zeptat jaké mas prave fb prosím pošli mi zadost Ivona pomajbikova to je moje fb sedim tam na koni diky a ještě bych se chtěla zeptat jestli budeš mít někdy koncert v Brně
    • Ahoj. Můj pravý facebook je Dalíkk Slepcik, jinak mám na facebooku plno. Už si nemůžu nikoho přidat.
  • Ano na tu pesničku čo napísala Lenka
    • Aha tak to neviem pomôcť
  • A ake?:)
    • Vseliake napr.podme bratia do betlema.........
      • To spieval Kovaliček:D máš ho rada?
        • Hej spieval tp kovalicek on je celkom fajn dalik a pavol tim som fandila najviac a ty si fandila komu najviac
          • Daliborovi,Palovi,štepanovi a emme:)
  • Zase kôli tím dvom magoro* tu nieje Dalikk
    • Není to kvůli nim :)
      Jsem tu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit