Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Pavol pozdravoval jsi ho o de me a asi jsi mu zapomel dat moje fb pokud jsi zapomel nevadi nezlobim se mela jsem ti to jeste pripomenout ale taky jsem zapomela
  • Ahoj Dali ja som sa mala tiez dobre a aspon raz v zivote ta chcem chitit za ruku dufam ze sa my to raz spni a zevraj budes mat koncert v Bratislave je to pravda.
    • V Bratislavě asi určitě, ale ještě nevím kdy.
  • To je dobře, že ti nevadí, kolik nám je. Proto jsem se tě ptala. Já jsem na tom jako Niky. Takže nemáš za fanynky jen 13ti leté.
    • To jsem moc rád :)
  • Tak zejtra třeba dostaneš jedničku.
    • Zítra není dějepis. Až ve středu :)
      • To nevadí, třeba z něčeho jinýho
  • Cus...hele holky! Kdyby jste mu neposilaly hlasy v te pitome superstar tak je v prde**!!!!!!!! Ja kdybych byla Dalibor kaslala bych na to psat vam odpovedi treba na : pouzivas parfem a jaky? Atd...Hele je to jeho soukroma vec jste jak sibly
    • Tak načo tu si keď máš problém?! TY JDI DO P*DELE. :) Pac a pusu. :)
  • chudačku ale to nevadi *14* *14* *14*
  • Lenko ja mam na fb karina nistorova
  • priznaj sa prosim.Nikomu to nepoviem fakt.keby ze to povie tak to kludne povec mojim rodicom aj vy ostatne..
    • Proč bych to měl říkat tvojim rodičům proboha? :D vždyť je ani neznám :)
      • znas ich nwm to isto ale mozno ich poznas tak staci ak povies a alebo n a nevzdy vypadnem s tejto stranky prisahaaam.....
        • I kdybych znal, tak nevím, co bych jim měl říkat :D a nevím, co tím chces říct, že je znám :) asi jsem tě nepochopil :)
          • sledujes hokej?
            • Ano.
  • Nas bylo ve tride 28 a ted je nas jen 12 vubec je vinarska skola nebavila
    • Ale tím líp, čím je vás míň :)
  • Ahoj dali, dneska si měl také trénink?
    • Dneska jsem neměl trénink :) až zítra :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit