Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čo mas viac rad dalibor koz* alebo rit?odpoved pliiis ale nemyslim si ze je to osobne
    • Zadek :)
  • A kdy jste meli naposledy v Usti snich
    • Teď máme sníh :)
      • Jj to je dobry u nas uz tretim rokem nebyl snich
        • Vůbec jste neměly sníh? :O aspoň trochu?
  • Ahoj Dali. Aký bol včerajší koncert? ;)) A máš na FB nejakú svoju stránku ktorú spravuješ ty? Ak áno prosím link. ;)) Ďakujem. ;)
  • Kto ťa Dali ráno budí Mama,Tata Sabča alebo budík???:)
    • Většinou budík :) a když ne budík, tak je to nejčastěji máma :)
  • Ahoj Dalíku, je pravda že budeš mít 9. dubna koncert v Brně? :)
    • Ano je :)
  • Veroniko promin ze sem ti tak napsala ze ked mas as15
    • Nevadí Katka:)
  • Ahoj Lucko jsi tu a jak se mas a co skola
    • Ahoj Ivon, já se mám celkem dobře. Mám po maturitě a od září jdu ještě na vyšší odbornou školu na 2 roky. Už sis našla práci? Budu ti držet palce, aby si našla.
      • Díky moc ještě jsem si žádnou práci nenašla i tobě budu držet palce abys zvládla vyšší odbornou školu
        • Děkuji a jak se jinak máš, to je doba, co jsme si naposledy psaly. Jo to byly časy, kdy tu byl s námi Dalik. Já ho uvidím v sobotu, už se na něj moc těším.
  • Já se ještě zeptám na sagway. Myslíš, že je to bude bavit? Víš já mám pocit, že to koupím (není to nic levného) a oni na tom vydrží týden a pak to odloží. No to by mě naštvalo.
    • Možná bude stačit říct, že to doporučil sám Dalibor Slepčík a že na tom jezdí taky .. :D :))
      • No, oni si to hrozně přejí, ale je fakt, že Dalik to bude jistit.
    • Promiň, ale to nemůžu říct, jestli je to bude bavit. Vůbec netuším.
  • To jsi hodný, že si píšeš s námi. Ono to není jednoduché, tolik lidí a každý si chce psát. To by si měl na celý den co dělat.
    • Joo, to máš pravdu, je toho fakt moc :) a když vás píše hodně, tak nestíhám odepisovat, nebo spíš mi to dýl trvá.
      • Ale aj tak nám odpisuješ hneď...Niekedy to síce trvá ale veď šak to všetci chápeme že máš toho veľa..:)
        • Tak teď mi to moc netrvá, když jste tu jen 3 :)
          • Ale aj keď nás je tu viac..:)
  • Dali, ty musíš být svělej strejda. A co Adrianek, nezlobí?
    • Nene, zatím je to hodný kluk :D a já doufám, že to tak i zůstane :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit