Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • opravdu jsem a hrozně hodně lidí se za mně vydává tak už konečně nechte toho
    • Jsi opravdu Dalík
    • *14* *14* juu Dalíku můůj :) Mam tě moc ráda a vykalši se na ně! jsou hloupí
    • Choď to pič* neviem kto si ale nerob sa KOKO*
  • Dalí máš i skype? :)
    • Ano, ale moc ho nepoužívám :)
      • Je tajnej že? :p :)
        • Tak trochu :P spíš soukromý, mám tam jen kamarády :) nemám tam moc lidí :)
          • Aha :) Jasně :) Ale taky bych ho brala :D :)
  • AHOJ Dalíku,jak se máš :) Jsi moc hezkej kluk *4* *14* Neboj se já tě nechci jen se mi líbíš to je vše :) Držím ti palce ! :* Zpívej dal máš na to :) *14* Ps: Barča, Verča
    • Ahojte, holky. Mám se celkem fajn. Jinak moc vám děkuji, vážím si toho :)
      • Tak a teraz - poznala si, že ten príspevok som písala ja ? To je to. Aj ja sa môžem podpísať ako DS a vydávať sa zaňho.
  • Aj ja sa bojím Haberu
    • Aj ja . Ale teraz ho nechcem urážať ale on sa tvári ako keby vedel úplne T.O.P spievať. :)
      Samozrejme len môj názor. :) Ale nepoznám ho osobne tak radšej nehovorím keď neviem. :)
  • Dalíčku jsi tu *14* *14* *14*
  • prosim tak ano alebo nie priznaj sa plis už ťa nebudem volat slepcik ale dalibor pojdem prisahah ale povec to dik
  • Ahoj Dali, zdravím tě, budeš mít teď o víkend nějakou akci? Nebo budeš mít volno?
    • Tento víkend nemám žádnou akci. Mám volno.
      • Jéé, tak to si budeš užívat klidu. Zato příští víkend to budeš mít hustý, ale zase to bude bezva, že uvidíš všechny kámoše. Pak dáš určitě vědět že?
        • Ano, moc se těším :)
  • Aby vam ten Daliborko zachvilku nazakapal pod zem verte ze o par rokov nebude po nom chyru ani slychu....U9Q
    • Bl*ecku
      • Ver tomu ze to tak bude
        • Mi ale nevidime jak vypadas takze se uklidni Jo nemyslim si ze jsi nejak extra krasavec tobiasu hnu*nej a zalez
      • Čistá závisť. :)
        • Zavist co mu mam zavidiet ????Preboha nemam co.jedine ak by tu ciernu hubu
  • Ahoj Dali byl jsi nekdy v Krkonosich na snezce lyzovat?
    • Ahoj Ivčo, nebyl.
  • Uz sem se bala ze bych tu byla jedina stara co ma rada dalikka :)
    • Nejsi sama. Já ho mám taky ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit