Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tu ještě někdo?
    • Promin, už jsem tu :p mám se blbě :D ty? :)
      • Dobrý, akorát nemůžu myslet nic jiného než je Dalík.... A bez něj je mi na nic..
        Co děláš?
  • 15 rokov mám:)
  • Ahoj Dalikk,ako si sa vyspal?? *14* *14* *14*
    • Ahoj Lenko, vyspal jsem se dobře :)
  • Na stavebce je víc oborů. Jaký sis vybral?
    • Stavebnictví.
      • Dobrý výběr.
  • Julie Máš pravdu nevím jestli to je buzík nech je pokud se mu líbi kluky nech!! ale máš pravdu vtem že neumí spívat zato že ho v superstar posunuli kvôli kráse holky zato nemusí pekne spívat.Slepčíka nemam rad vykašlal sa aj na Vás holky když si už začnú psát s holkama tak si snimi písou a ne že po chvíli přestanu a kašlu na ne!! Ale prece každý má svuj názor ktorý mu nemôžte brať.Mnejte se holky dobře ahoooj.Ak chcete mám 14 a psával bych si tu sváma ale to by ste museli najprv chcieť píšte pod tento status :D
    • Na tvuj nazor tady neni nikdo zvědavý a ne ja nemám zajem si tu s tebou psát a myslim že jsou holky stejnyho nazoru běž si psat do jinych osobnosti a z jinými holkamy a sem nelez
      • Och jo další trapka !!! Nemúžu zato že máš krámy a máš nervy voleee!! Ty sem nelez ja te dobře znám na fb jse jménuješ Ivona Pomajbíková Kdyby se mohl by sem te ogrcal krávo pitomá !!
        • Co ji nadáváš? Hele dej si odchod, toto jsou stránky Dalika a pokud nechceš psát jemu, tak tu nemáš co dělat. A na takový hnusárny co tu píšeš, fakt nikdo není zvědavý. Příště se chovej slušně.
  • A co Adriánek? :)
    • Jó, super :) hraje si tu u mě v pokojíku :))
      • A neruší tě?? :)
        • Zatím je hodný :)
  • Tešíte sa na Vianoce?:)
    • Ano a ty ??
  • to si nemyslím že píše Dalibor nwm prečo
    • Proč o tom zase pochybuješ? Odpovídá Dalibor, jsem si jistá.
      • Radšej to neriešme , ak nie sme si na 100% isté . Môže sa stať , že pravý odíde a to predsa nechceme. :(
        • no ja to nechcem!
          • čo nechceš? :)
            • aby odišiel pravý Dalikk
      • tejto sprave nechapem co si napisala
        • Odpovídala jsem tobě Lenko. Věř, že odepisuje Dalibor.
    • Myslis ze si tu s namy psal celou dobu fake
      • Ano ja si to myslim
    • aj podľa mňa ... ale neviem to na 100% tak sa do toho radšej nestarám... :)
      • noo presne ale ja tu nechcem byť klamana
  • Dali, je mi jasné, že nemůžeš jezdit, kde bydlíme. Já jenom, že by to bylo skvělé. Vím, že to nejde. Víš na koncertě a po koncertě, asi je možné se s tebou setkat, ale ty davy tvých fanynek, to bych asi nedala. Nejsem tak průbojná, abych se prodrala někam k tobě. Třeba by ses mě ani nevšiml.
    • Když na mě počkáš, vyfotím se s kýmkoliv :)
      • Já vím, že si nevybíráš s kým se vyfotíš. Ale teď, když o tom tak přemýšlím, tak bych se asi k vůli tobě drala, abych se dostala co nejblíž. Jenže to čekání by asi bylo dlouhé.
  • A jak se máš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit