Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Katka a ako to máme zistiť:( Veď sme mu povedali aby natočil to video o nas...:( A on nám už neodpisuje...:(
  • ahoj milačko*14* *5* stebu bys měla pěkane děcko
  • Prečo si nebol v škole???
    • Som zaspallllllllll a asi o 9:30 so sa zobudel no nie ja sam ale zobudela ma mama ked prisla s prace tak potom soom uz ostal domaaaaaaaaaaa.a co ste robili???
      • nic take nemama ziadne ulohy a co pojdes dnes na hokej?
        • nie vies preco a ty ides na hokej?
          • nie nwm preeco a ja tiez nejdem::::....
            • noo mna to tam nebavi ja by som tam ani nechodel ale vies ocooo!!!teraz neny doma tak tam nejdem ale jemu poviem ze som tam bol
  • Tato stranka je ale dalika ne tvoje tak se uz koukej uklidnit jak muzes nekoho vystvavat z jeho vlastni stranky ty asi opravdu nemas mozek jsi vubec clovek takove volovi*y by nenapsal ani pubertak tak si zbal svou pribl*lou otazku a koukej se zdekovat
    • Netráp sa nad ním... veď Tomáš Tatár syna nemá....si myslí , že nás o tom presvedčí ale má smolu!
  • Dali teraz pridáš na ten svoj instagram novú foto.Dúfam že si ešte učesaný bola by som mooooc rada:)
    • :D holky, prosím chápejte mě trošku. :(
      Nechci přidávat na instagram novou fotku, nezlob se Lenko, ale dám ji tam, až já uznám za vhodné :) a nechci tam moc dávat aktuální, nechci si číst zase ty hejty na mě :(
      • Ako teba môže niekto hejtovať? Veď ty si taký roztomilý a ďalej čo všetko si už pokračovať nemusím... :)))
        • Bohužel, jsou takoví lidé, a není jich málo :)
          • Nevšímaj si ich. Aj mňa niektorí v škole hejtujú ale ja ich mám ..... domysli si kde . :DDD Hejtujú ma ale aj tak mi fotky lajkujú , to nemá logiku. :DDD
      • V poriadku...:)
  • Dali, seš už tady?
    • Dalik tu byva az vecer po 7 hodine
  • A kolik je Adriánkovi?? :)
    • Rok a půl :)
      • To už je velkej.. :)A co dělá Sabča??
        • Momentálně nevím, je u sebe v pokoji a já taky :)
  • Kouřil ti ho někdy někdo? :) :*
    • Bez si zam*dat a neotravuj
  • Počúvaš Dali,aj Rap??alebo HipHop
    • Ano, i rap i hiphop občas, ale spíš ten rap :)
  • Dali, dole jsem ti psala, prosím odepiš. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit