Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj lasko *14*
  • Prizzznas sa?
  • Já ho nemam ale mám dlouhé hnedé vlasy a hnedé oči. A ty???
    • odpovedas mne?
  • Byly jsme sousedi a taky nejlepsi kamaradi sedeli jsme spolu ve tride a chodili jsme si hrat fodbal v 15 letech jsem se pak dozvedela ze jsem carodejka a tak jsem hned sla za tebou abych ti ukazala co dokazu a v tu chvili jsi sel zamnou I ty a chtel si mi ukazat to sami umeli jsme zvednout veci pouhym pohledem jsme dokazali zapalit svicky atd zacali jsme to brat jako zabavu jenomze se nam to vymklo z rukou a malem jsme ublizili cloveku nemohli jsme se te magie zbavit protoze jsme se jako carodeje narodily dopadlo to tak ze jsme se to naucili ovladat a pak jsme pomahali lidem nevim jestli te bavi cist takovou bl*ost mela jsem hodne snu o tobe ale to by te nebavilo a ja to tu radeji psat nebudu
    • Pěknej sen :) Rád si něco takového prečtu :)
      Tak to asi na mě hodně myslíš, když už se ti o mně i zdá :D
      • To je pravda, mě už doma taky nikdo nechce poslouchat, ale já si stejně melu svou. Vůbec mi to nevadí, že mě neposlouchají. Je to fakt, nedá se na tebe nemyslet.
        • To je od vás milé holky :)
          • Aj od teba , že si tu s nami píšeš. :)
      • Ja na tebe myslim porad I ve skole I doma moji babicce to trochu vadi ale nema na vyber nez poslouchat moje temata o tobe
        • Aj ja ... :D jeho fotky mám pod matikou :D :3
      • A nie je sama. :D Dali veď ty si ako droga. :DDD
  • Tak zatím ahoj.. Doufám že tu budeš večer... :-)
  • Dali, už Adrianek začíná mluvit? Když bydlíte dohromady, chodí za tebou do tvého pokoje?
    • Spíš si něco pro sebe žvatle, mluvit ještě úplně neumí :)
      Jinak občas za mnou chodí :)
  • prosim povec Dali
  • Když sem tě slyšel na tom koncertě:) :D
    • Ano, tak to si slyšela správně :))
  • Achjó my zejtra píšem z dějáku. Blbý je, že na něj máme nejhorší učitelku na škole.:-( :'( :'(
  • Vy jste hrozne! Proc?? Treba jsi to ty??? My vy tohle nikdy nenapadlo!! Nech si blbe kecy judito!!! Treba jsi to ty!!! A proc ja? Jenom ze jsem napsal ze je tady zase nejaky fejk????
    • no veď Juditá neobviňuj tu nikoho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit