Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narodil se ve stejný den jako já
  • Ja neviem kto vyhra. Podla mna Ema nespieva kto vie ako ale proste nech vyhra ten najlepsi
    • Já si myslím, že si Ema zaslouží vyhrát, zpívá velice hezky. Nevadí, že jsem nepostoupil, v zpívání totiž chci dál pokračovat i díky vám, fanouškům. A vy dál sledujte superstar a fanděte !!!
      • Potom co si vipadol zo superstar tak to sa nedalo. Pozerat. :( Ty si bol ako ceresnicka na torte ci na zaciatku alebo na konci. :) .stale si aj budes naj..a tych co ti nepraju si nevsimaj len ti ZAVIDIA.lebo si toho dokazal as moc . a 15 rocny ..
      • Podla mna Ema spieva celkom dobre ale nechcem aby to vyhrala.Ked to vyhra tak mi to vadit nebude lebo jej fandi moja najlepsia kamoska a ja budem stastna ked bude mat z toho radost.
  • Ahoj Dalibore, tady jsi psal, že hraješ fotbal. Hraješ za nějaký fotbalový klub? Jaké máš číslo na dresu? Děkuji za odpověď. Měj se moc hezky ahoj.
    • Hraju, za Ústí nad Labem :) a číslo na dresu mám 10. Taky se měj hezky ahoj :)
      • Proto oblíbené číslo 10. Jasně.
  • Dalibore, ráda bych se zeptala. Když jdeš po ulici, někde jinde než bydlíš, poznávají tě lidi? Když jo, je ti to příjemné?
    • Ano, poznávají ;) i v jiném městě.
  • Je tu někdo? :/:)
  • Nemám nic proti Dalíkovi, je super, jenom mi příjde, že mu ta sláva začíná stoupat do hlavy a začíná se z něj stávat namyšlený frajírek. Hodně lidí říká, že za 5 let po něm neštěkne ani pes. Jestli bude takhle pokračovat tak ho za chvilku nebudou nikde chtít, protože zpívá písničky někoho jiného, Kdyby vystupoval se svýma tak by byl oblíbenější ale zpívá písně jiných interpretů a to může udělat každý. Pokud bude takhle dále pokračovat tak daleko nedojde. Nehrají ho v rádiu, nikde. A spousta lidí ho třeba ani nezná, takže není moc slavný, všichni ho obdivují proto, že je hezký. Je to obyčejný náctiletý kluk, tak nevím, co na něm všichni vidí.
    Ps: Je to jen můj názor.
    • Ty si asi nechodila do školy, že?! Navíc Dalík musí dohánět celý první pololetí! A věř mi, že ty bys to taky nedokázala ani kdybys do ty školy nechodila
      • To máš sice pravdu, ale Dalik se rozhodl sám, tak to musí zvládat. Je pravda, že toho má hodně. Zatím mu to jde.
        • Jo, ale není možný aby stihl za tak krátkou dobu dohnat školu a napsat a vydat písničku
          • Dalik to stihne, za chvíli mu skončí škola a pak se bude věnovat písničce.
            • Jj, já taky
            • Ten film by měli točit někdy v létě. No uvidíme, na ten se také těším.
            • Jenže v létě natáčí film , myslím
    • Možná máš v něčem pravdu, ale není rozhodně namyšlený. Setkala jsi se s ním osobně? Je moc příjemný, milý kluk. Nevidím, že by mu sláva stoupala do hlavy. A že je hezký to pravda je. Měli by se Sabinou začít se svými písničkami, to je fakt, ale nějak začít museli. To je zase můj názor.
      • V jednom videu no YouTube říkal že čekají na písničku, že ses jim skládá
        • Já vím, také jsem to video viděla. Už se na tu písničku těším.
  • Jsi super
  • no tak chcem tu nieco tu napisem ja som dalikova najvetsia fanynka a to ze sme mu dali podmienku ktoru nemusi splnit to nieje nic dalik mam ta moc rada
    • Děkuju moc. :)
      A co se týče videa, bohužel to nejde, nebylo by to vůči ostatním holkám fér. Kdybych natočil video, chtěli by i ostatní holky, abych udělal i pro ně video. To bych se asi zbláznil. :)
      • Presne moja reč ! Bolo by to nefér voči ostatným dievčatám. Ty si zlatíčko. ;* A robím o tebe projekt na nemčinu. ;*
      • v poriadku nemusis tocit mam ta moc rada *14* posielam pusu
  • Holky, vy jste hrozný. Proč zase nevěříte? Přečtěte si odpovědi a musí vám být jasné, že odpovídá Dalibor. Přestaňte to pořád řešit.
    • Ano máš pravdu ale to bola len taká predtucha.Verím že to je on *14*
      • aj ja ♥__♥
    • tak ! :D
  • takzeeeeeeeeeeee halooooooo dalibor mas chut sa priznat!!!???
    • Ty už choď spať a neotravuj normálnych ľudí!
      • ja vraviiiiim že sa nevzdavam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit