Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Caaukyyy
  • Tak dej pozor, aby si nešel omylem v neděli do školy. To je jasný, že se to plete.
    • No vidíš, díky za připomenutí, dám si větší pozor :D
  • Dalíku když za tebou přijdu obejmes mne a vyfotit se se mnou
    • Když budeš chtít, tak klidně ;)
      • Ta to je super!!!! :)
  • Chudák to má narodky každé 4 roky? : *** : 333
  • Ivca bola som naivná ako vy...Ale spamätala som sa.... A je mi jedno čo si o mne myslíš....Radila by som ti aby si sa tiež spamätala lebo nato doplatiš...
    • A co kdyz je to vazne on si si opravdu jista ze to neni on co kdyz urazis praviho dalika
  • *14* *14* *14* *14* *14* ahoj jo jak jakje
    • Co děláš dalibore. Nelly
  • Justin je nejlepší všichni mužou jit někam však vy vyte kam škaredy Dalibor fffffffuuuuuuuujjjj vypada jak teplouš
    • Ten tvuj Biber je jedine teplous a to mas pravdu ze je ten Justin skaredy hahaha
      • Chod do pic** ten tvoj Slepcik na teba zvysoka jeb*
        • Tahni do pi*i
  • To aby si vedell Dalikk aj moja si tajná laska.A navždyy pudeš.Mám ťa moc rada od srdca.A síce si pekný ale aj tak najkrajšie je na tebe to tvoje správanie.Síce moc dobré ťa nepoznám ale to čo vydím v telke a na yotube tak asi si viem predstaviť aké maš spravanie.Ďakujem moc že si tu s nami píšeš a nadelej budeš písať no to dúfam že si tu budeš snami písať ešte dosť dlho tak zatial AHOJ. *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • Vy jste hodné :) to si ani nezasloužím :)
      Děkuju vám moc :)
      • Ale zaslúžiš ja len po jednom túžim aby som aspoň raz v živote sa s tebou stretla naživo
        • Nezaslúžiš? Netáraj hlúposti. Ty si to veľmi zaslužiš , si veľmi milý, pekný a talentovaný chalan. :) :*
  • Tak zatim papa vecer tu zas bud budeme se tesit
    • Papa :)
  • daliku ja te miluju kde bydlis dame sex sem kluk gay
    • Dalík ale není gay takže mas smůlu blbe a popravde nesnáším takové kokoty co nemají nic jiného na práci než jen psát same picoviny a pomlouvat lidi Dalík je bezvadnej kluk a já myslím ze tvůj komentář ho ani trochu nezajímá já se ho ve všech komentářích zastávkám protože me strašně vytocej lidi kteří píšou takové kraviny nechapu proč vám ten kluk tak vadí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit