Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Daliku *15*
  • Nejhorsi lidi na tehle strance jsou: 1uplne nejhorsi Ivonadirectionerka:2Lucka :3 Dalibor a fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj Zayn je bleeeee i z Harrym a skaredym Daliborem hahahahahahahahahahhahaha
    • Ocenila bych, kdyby sis mě laskavě přestal všímat. Nechápu proč bych měla být nejhorší. Jenom proto, že se zastávám Ivony a Dalika. jdi do háje, takový kecy si nech pro sebe.
  • Ahojky :) Dali jsi fakt nejj :) máš bozsky hlas je to super i ten dokonaly tanec!!!:D !!! Holky? Tu je nějaky jako fejkovej Dalibor Slepčík??? To snad ne!!
    • Ahoj Marťo, děkuju moc za kompliment :)
  • Caute
    • není ty to traaaapne
      • Co tu zase chces
        • vies co chcem chcem to aby sa Slepčík priznal ze ma pozna nic viac.A baby alebo stetk* dobry vyber vidno ze mate stýl na buzeran*** ale je my luto on nieje na baby.A klamal som Slepcika osobne nepoznam.Hahahahaaha
          • Vis co vubec nas uz nezajimas ty buzerante a nikdy od nas nechtej odpusteni a od dalika uz vubec ne koko*e vyjeban*
            • Štetky? Veď ani nevieš čo to znamená. :DD
            • ja to od vas neziadam to som si delal prde* s vas a hlavne so Slepcika.hahahahaha...DNES VAS BUDEM ZASE OBTAZOVAT.A dALIBOR VAM NEBUDE STIHAT ODPISOVAT KED BUDEM PISAT JAAAAAAA HAHAHAHA
          • Aj tak ty tu nikto neverel tak nwm čo riešiš....A my štetky??? a Dalibor buzeran* hhaaahahaaha moc vtipne...zasrany zmek 10ročný.........
  • Haloooo priznas sa?
  • Dali ti jsi za znamení Ryba ved???? Já taky
    • Ano jsem :)
  • Dole jsem ještě odpovídala. Holky jsou rychlé, že už jsem někde dole.
  • Ahojky, co mamka, už je to lepší, nebo je pořád naštvaná?
    • Ahoj, už není naštvaná, když vidí, že se učím, ale když přijde za mnou do pokoje, budu muset schovat mobil, jinak by byla zase naštvaná :(
      • Zítra si opravíš ten dějepis a bude zase všechno OK.
        • Snad ano, ale vůbec mi to nejde do hlavy :(
          Učím se to už celkem dlouho.
  • Dalí, ty budeš vystupovat v Hradci Králové? :)
  • Konečně se oddělilo zrno od plev..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit