Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dali jsi tu *4*
  • Dali, už Adrianek začíná mluvit? Když bydlíte dohromady, chodí za tebou do tvého pokoje?
  • Mě se trošičku taky zdálo že se ti začíná měnit hlas :))
  • Ahoj.... Dali..... ♡♡ten včerejší koncert byl úžasný.... díky moc za Fotku... podpis.... a PUSU
    • Já taky (ta pusa byla nejlepší ):D ❤️
  • Narodil se ve stejný den jako já
  • Neviem aj to je možné alebo nám len neodpovedá lebo neni ten pravý:(
  • Ahoj holki preju vam hodne zdravi a štesti.A bohateho ježiška. (:
    • A aj dalikovi.(:
  • Zdravim,je mozne si Vas objednat na narozeninovou oslavu pro dceru ktera oslavi 6.2.2016 10let. Misto konani je v Prostejove. Kolik takova akce stoji? Dekuji za odpoved.
  • A ešte jedna vec dá sa nejako s tebou skontaktovať? !!! *3* *14*
    • Je mi líto, ale asi jen tady se mě můžeš ptát. Na facebooku mám strašně moc zpráv, nestíhám odepisovat. Je toho fakt dost. Nikde jinde asi možnost není.
      • No tak nevdí a čo robiš? *14*
        • Před chvílí jsem přišel z venku, takže ležím :)
          • Jáj a prosim odpíš my na túto správu ty maš na fb poslednú fotku čo si pridal na fb je s tvojou sestrou? Vieš chcem sa ujistiť či je ten fb pravý!!
            • Ano, to je pravý :)
  • Co jsem rikala zase nam ho ti fejkove odezenou a stalo se zase nam dalik prestal psat a to jen kvuli tem idiotum dali prosim nevsimej si jich a pis si tu snama prosim a odepis
    • Neboj, on se zase ozve. Taky pořád nesedí u počítače. Hlavně, aby ten fejk dal už pokoj a neprudil tu.
      • Aj ja si myslím ... ale určite príde ,dúfam ... :)
        • Jo ja taky budu doufat ze nam odepise dalik tuto stranku nesmi opustit jinak tu koncim taky
          • Aj ja .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit