Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali pošleš mi tu správu o tom superstar jak jsem se tě ptala pomatuješ??? *4*
    • Ano, že to byla super zkušenost být v Superstar a že na to nikdy nezapomenu.
      Poznal jsem nové super kamarády, mám menší trému, když vystupuji pred lidmi. A naučil jsem se lépe tancovat během Superstar :) Stačí? :)
  • jupiiiiiii vyhnal som ho!!!!o toto my islo
    • Hele ty prcku, proč si tak hnusný. Ale tu radost mít nebudeš. Dalibor se určitě zase ozve. My všichni totiž na tebe ser.......Pochop to konečně.
      • Petra nie , že určite on sa vráti... a tento deb*l chce len provokovať ... ale my ho máme u p*či , a popracuj na gramatike a potom sa môžeme baviť :)
        • jooo posnazim sa a ano som tu preto aby som vystval slepcika s tejto stranky
          • Ty to už pochop on má 15 rokov za chvíľu 16 a on má u p*či nejaké 7 ročné decko. Si myslíš , že ho odtiaľto vyštveš?! Si fakt veľmi naivný a spr*stý. Choď sa baviť s prváčikmi a tu neotravuj.
            • ja nemam chut sa ist hrat s prvacikmi je nudaaa.a co sa mam posra* s toho ze ma 16????ci co????a zatial sa my to dari ho odtialto odpalit do pi**.zamysleli ste sa nad tim preco tu nieje to ste asi neurobili jeasne ze je to kôli mne a hajzliiik odisiel no co uz aj taky je zivoooooot.a ste v riti!!!!hahahahaha
      • a jako vies ze sa ozve?
  • Jakého herce máš nejraději? :)
  • Ahoj Dali, jak ses dneska měl? A co si dělal?
    • Ahoj Niki, už jsem to tu někde psal, tak prosím si to přečti :)
  • SORY Dali *3*. Nezlobíš se na me??
  • Asi nemáš moc čas třeba na psaní na facebooku? :)
    Jo, já chápu, že čas je fakt nepřítel :D :(
    • Na facebooku většinou neodpovídám, nestíhám to, je toho hrozně moc :(
      A čas taky není.
      • Jo, tak to chápu, tak já tě budu spamovat zprávama tady :D Jinak to chápu .. :)
  • Tak já už jdu, hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra ahoj!!!!Dobrou noc Dalíčku!!!!!!!! :):)☺
    • Taky se hezky vyspi a hezké sny :)
      Dobrou Niki :)
  • Ahoj Dalíku, dneska jdu ven a bohužel přijdu asi v 10 domů, pak sem ještě půjdu, nevím jestli tu ale ještě budeš. Snad jo! Každopádně krásnej večer. ♥
    Mám Tě moc ráda ! :)))

  • Milujem ťa Zayn chci ťa
    • Zalez a nezminuj tu Zayna
  • Dalí dal by si sem sví tel.čıslo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit