Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pliiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssss ano ci nie
  • Daliku ty bueš negdi v Praze v nakym cetrum a nebo negde plis řekneš mi to.... ???? *1* *2*
    • Teď budeme v Praze v SaSaZu 23. ledna :)
  • Dali? ako ťa oslovujú rodičia??:)
    • Jak kdy, normálně Dali, Dalíku a když zlobím nebo jsou na mě naštvaní, tak Dalibore :D
  • *7* ahoj přečetla sem si všechny ty zpravy co tu
    pišete.. a..a nechaputo je přecí jasné že tu dalibor.
    slepčik nepiše a nikdy nepsal,, *7* no jachci jen řict
    holky ktere chcete dalibora ,,nechapu ze vam to nevadí ví víte ze snim ani jedna z vas nikdy nebude jo ja vím je to tezke si to vzit do hlavy
    ale kdyz to neudelate zničíte
    si tím zivot proto ze laska je silnejší nez si dokazete predstavit,,
    dalibora slepčíka chcou miliony holek muze chodit z bunettou,blondinkou,zrzkou.
    a muze chodit normalne z14,15 letyna holka proč by chodil z 12.11 letýmá dívkama?,,jo je moc tezké to si dokazu predstavít je to tezka i prome a moc take me to moc boly ale co mam delat zapomenout je to jedina *13* *9* musite si verit a rozhodne to dokaze kazda z vás no nic to je vse co sem chtela tak ahoj *13* *9* *7*
    • Konečně si někdo dokáže přiznat, že tu opravdový Dalibor nepíše, ale když si přečtete všechny ty vzkazy a zprávy, které je tu někdo schopný nechat, tak se na tom i dost pobavíte. A opravdu silně pochybuju, že by ho chtělo 'miliony' fanynek.
      No a pak je tu něco jako 'láska'. Opravdu nemůžu z holek, které tady vypisují, jak ho hrozně milují, ale jakmile by se objevil, někdo podobný, hned by se zbláznili zase do něho. A určitě je pravda, že by ten chudák nechodil s nějakou jedenáctiletou holčičkou, která tvrdí, jak hrozně ho miluje....
      Ne vážně lidi nepřipadá vám to už trochu ohrané??
      A nevím jak vám, ale mně připadá jak kdyby se po něm slehla zem. Možná kdyby začal vydávat nějaké písničky, ale mně přijde jako pořádná rychlokvaška. Prostě velké Haló pro tisk a pro zblázněné fanynky, ale nic z toho....
  • Dalibore, prosím tě já a moje skupina chtějí s tebou udělat rozhovor do našeho třídního časopisu prosím . jo??? *3*
  • Díky, a co děláš teď? Dokolika tu jseš??
    • Dívám se na Gatsbyho :)
      Jinak nevim do kolika tu budu, jak dlouho mě to bude bavit :D
  • Dali, ráda bych se přidala s tebou do sprchy *15* *14* *14* *14*
    Jinak, užij si koncert *12*
    Ps: miluju tě *14* *14*
  • Dali, víš co se mi na tobě líbí? Když si měl ten rozhovor s reportérkou, tak si byl úplně v pohodě. Příjde mi, že ses vůbec nebál něco říkat. Už jsi prostě profík. Jsi úžasný.
    • Děkuju. Naučil jsem se to právě v Superstar nebát se mluvit před lidmi a vystupovat :)
      Ale trému jsem před koncertem měl, pak to ze mě odpadlo :)
  • A Dali ty budeš mať nermálne polročné vysvečko?:)
    • Nene, nebudou mě klasifikovat, přišel jsem pozdě, nemám dostatek známek.
  • *1* *15* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit