Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no coo mas chut este odpovedat na moju otaaaaaaaaaaaaaazku?
  • Dali jsi tu.:-O
  • Já ti věřím, že se těšíš na sobotu. Vždyť se zase se všemi uvidíš, to bude skvělý. Já tam budu alespoň v myšlenkách s tebou. Mrzí mě, že tam nemůžu být opravdu. Budu na tebe celý večer myslet.
    • Ano moc se těším na ty lidi :) už jsem je hrozně dlouho neviděl :(
  • Dali kedy ideš na tréning? :))
    • Už budu muset jít, tak večer tu budu.
      Zatím :)
      • Ahoj Dali tak večer pa :)
  • Ahoj Dali ctu si tu ty komentare co tu psali holky o tom Skype ja bych ti opravdu nevolala ja totiz moc na volani nejsem spis na psani a ja tvuj skype ani nechci me Staci ze si pisu s tebou tady a jsem moc rada a budu rada as te jednou uvidim na zivo v Brne
    • Taky se budu těšit :)
  • Dali stíháš odepisovat?? *3* *3*
    • Moc ne, popravdě :D
  • http://s1291.photobucket.com/user/chillin321/media/1%20album/alonso-mateo-4_zps0810897d.jpg.html toto!!!
    • Zaujímavé , že slovenský bulvár to nikde nepíše! A tam nebolo napísané , že je to jeho syn!
      • Ale to piše Canadský bulvár aj pre mna je to zaujimave ...Ale v Novom Čase to raz pisali ze to je utajeny syn Tomáša Tatara.Nejdem to riešiť sere naň.
        • Aj tak neverím! Ale nech dá Dalikovi pokoj ! Nič mu neurobil!
  • Tak jo! A co děláš teď? ☺
    • Dívám se na TV, píšu si s váma a snažím se ještě psát kamarádům :D
  • Timi napiš jak vipadáš
  • Teta je tu semnou a poslouchame tvoje pisnicky a mam te od ni pozdravovat a v pondeli mi kamoska donese naramek s tvym jmenem porad budu mit ten naramek u sebe a vzdy si tak na tebe vzpomenu
    • Tak ji taky pozdravuj :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit