Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijt do bohumína zamnou I lovu you *14* *14* tu sal miro pirano
  • A mimochodom, k tomu "skús dokázať niečo ako on": Dievčatá, ja na zadku doma tiež nesedím, som gymnastka a vo svojej kategórii som už dvojnásobná majsterka Slovenska a vicemajsterka Európy. Na šport potreba veľa drilu a námahy, makám na tom celý život. Zatiaľ čo DS je možno tiež talentovaný, ale vôbec nič nedokázal. Nakráčal do Superstar, ktorú ani nevyhral a to je všetko. Takže tak ;)
    • To čo tu ty dristaš to si si určite vymyslela a dokazat toto v 15rokoch tak tomu sa hovori Dalik dole klobuk
    • A jak nam muzes dokazat ze delas to co delas vubec te nezname tak radeji mlc a ja nejsem ta mala 13 tka jak se skoro vsude pise vlhkym 13 kam dosel kredyt ja mam uz 18 a presto jsem mu fandila a rada ho posloucham dalik je skvely zpevak a vzdy se ho tu budu zastavat at je to pravy dalik nebo ne
      • Ja vám nič dokazovať nepotrebujem, povedala som to, len aby ste vedeli, že aj druhí okrem vášho "Dalííka" niečo dokázali a sú na to hrdí. Máš 18 rokov a takýto pravopis ? Hanbi sa dievča, veľmi sa hanbi. Ale budiš, povedzme že teda Dalibora počúvaš a je to tvoja vec. Ale to ti vôbec nevadí že ti tu odpisuje fake a robí z teba debila ?
  • Dobrou noc vsem i tobe dali a hezke sny
    • Ďakujem aj tebe . :)
  • Musím končiť dobrú Dali nech sa ti snívajú pekné sny :))
    • Dobrou Emo :) taky přeji pěkné sny :)
      • Ďakujem. ;3
  • Jak sis to včera užil s Adriánkem? :)
  • Dostal jsi nějakou známku ve škole? :)
    • Dneska ne-e :)
      • My jsme dneska byli v kině se školou a učili jsme se jen dvě hodiny!! :)Ale já pořád myslela na tebe!! :)
  • Já Tě úplně žeru :o ♥ nejlepší jsi :D ♥ ♥
    • Děkuju :) ❤
  • Viky? Ty neumis gramatiku?? Vsude pises mekke i !!!
  • I love Justin
  • muj pelušek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit