Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi opravdový Dalibor Slepčík?
    • Ano je pravy a prestanete se konecne ho na to ptat? Pokud mu neverite tak sem nechodte
  • Co Mádr s Havlem, jací jsou? Nejsou nafoukaní? Myslím, že Havel taky zpívá.
    • Jsou to fajn kluci :)
  • A ještě jednou dekuju za tu Prahu a Boleslav a vsechno
    • Neděkuj :)
  • juj ahojki dalik
  • Ahoj Dalibore, reaguji na jiný komentář. Vždyť právě ty působíš strašně příjemně. Usmíváš se, házíš krásné pohledy, jsi vtipný, já teda nechápu, jak můžeš na někoho působit jinak. Možná na nějaké kluky, ale to proto, že ti třeba závidí úspěch. Jsi prostě naše sluníčko.
    • Ahoj Dano, děkuju moc za kompliment :))
      Ale nejsou to jen kluci, jsou to i holky, které mě nemají rádi a nadávají mi.
      • Chápu, každý má v oblibě někoho jiného, ale nemusí to psát zrovna tady.
  • Ja ledva preledva vidím na obrazovku ale si to ty Dalikk to vydržím?)
    • Já už stejně končím, jen už běž spát :)
      Dobrou noc a hezké sny :)
  • Jsi fakt super co zítra děláš?já musím zítra vyléčit fenku eliku
    • Tak držím palce :) já jdu zítra do školy.
  • Ahoj Daliku, včera, když jsem si lehla, ta jsem o tobě přemýšlela. My holky (fanynky) jsme na tom lépe, než ty, protože tě známe, víme, jak vypadáš. Když to vezmeš, tak ty o nás nic nevíš, ani jak vypadáme, kolik nám je, a tak. Je to škoda, že je to tak jednostranný.
    • Ano, to jo, ale já mám v podstatě se dá říct dost fanynek, a kdybych měl všechny znát, to bych si vás ani všechny nezapamatoval :)
      • Já věřím, že máš těch fanynek mraky a nemůžeš si je pamatovat. To víš, já když přemýšlím, tak vždycky něco vymyslím.
  • Ale ano Dali zaslouzis v superstar si predvedl skvele vykony tancovat a zpivat jak Jackson neumi kazdy ty jediny jsi tancoval ostatni tam bud chodili nebo staly uz od casting jsi byl suprovi a nemyslim si ze se obevi nekdo kdo by byl lepsi nez ty nikoho jineho nez tebe poslouchat nebudu ty budes muj jedinej zpevak :)))
    • Děkuju Ivčo :))
      • Nemas zac:))
  • ahojky sal šuksr čevoro *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit