Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali čo robíš najradščej vo svojo volnom case?;)
    • Chodím ven s kamarády, zpívám, hraju fotbal, tancuju, je toho celkem dost :)
  • A co Sabča?
    • Sabča se má super :) asi :D
  • Dali, jak ses měl ve škole??
    • Dalo se to :)
  • Ahoj, Dalíku ozveš se??? Aspoň napiš ahoj ❤❤nebo třeba jenom jednu zprávu ale ozvi se,prosím!!! ❤❤❤
    • Ahoj no ta jsem tady *3*
    • Ahoj, no tak jsem tady, tak chceš si povídat?
      • ❤❤❤
        • To není Dalik. Podívej, jak je to napsaný. Zase fejk.
          • Já jsem si jistá že ten Dalibor Slepčík pod tím je fake...
            • Jj, taky doufám!! :);)
            • Ani jeden není Dalik. On by to tak nenapsal. Dalik píše úplně jinak. Doufám, že se někdy ozve a napíše ty termíny koncertů.
      • Jj!!!!!!
  • Dobrou ❤️ :))
  • na facebooku mas titulnu fotku skym? *14*
  • Nevracej se sem!!! Je tu dost fejků!!!!!!! Uděláš líp , když jsme chodit nebudeš!!!! A klidně si všichni dejde "nelíbí" ale mě se Dalibor nelíbí!!!!!!!! Je hnusnej....je jak děcko!!!!!!!!!! Jsi takovej ten "šampónek" kterej všechny zaujme svím vzhlede a většinou i úsměvem!!!!
  • Ukaž péro Míšo
    • Ukážem ale potom maá musíš hneď vyfajčiť
      • Óóó ráda to udělam kdy a kde
        • Odkiaľ si :???
          • Jděte do hajzlu, jste trapný. Takový hnusárny si nechte pro sebe. Nikdo tady není na to zvědavý, až to uvidí admin této stránky, tak budete mít hodně velké problémy, že lezete na osobnosti a řešíte tu kraviny. Jestli okamžitě nepřestanete, tak to nahlásím sama.
  • Dnes budu koncit jdu spat zitra ve ctyri hodiny jedu na dovolenou a vratim se az ve ctvrtek ale zitra tu budu si s tebou psat tak se mej hezky at se ti zitra dari ve skole hezke sny ti preji a dobrou noc :)))
    • Dobrou noc, užij si dovolenou :)
      • Dekuji moc:))
  • Gratuluji k výhře... ❤❤❤
    • Děkuju moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit