Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tu sal miro rom hi hi hi *5*
  • Daliku......hodně štěstí k narozeninám.....♡♡♡.....at ri vyjde tvoje kariéra... .kterou si přeješ.....♡♡♡♡uzij si oslavu...♡♡♡
  • Nn ty vyprávíš strašně krásně, co všechno mi budeš chtít říct i třeba mimo superstar souhlas?? prosím ještě *14* *14*
    • A co ti mám vyprávět? :D Mě nic nenapadá :D
  • Tak se tu mejte lidi I ty Dali jdu na fb je tam jeden otrapa co te porad pomlouva tak se te jdu zastavat zitra vecer tu zas mozna budu tak dobrou noc Dali a hezke sny a mej se hezky I vy holky
    • Dobrou noc Ivčo :)
  • Veris v boha?
    • Nejsem věřící.
  • Tak si tu Dalibor :)
  • Ivona je pryč budu oslavovat pi*a jedna blba I s tim svym k*k*tem Zaynem oslavuju dnes a asi se I opiju
  • Nie nepíšem to ja:)Dúfam že mi veríš..
    • Ano verim
      • Ďakujem ti Leni:)
        • Nemas zac
  • Rozhodl jsem se právě teď, že už na tuhle stránku chodit nebudu a tím pádem vám asi nebudu ani odpovídat :( jelikož je tady moc fejků, kteří se za mě vydávají a je jim to relativně úplně jedno a píší si tu dál pod mým jménem. Teď už budete mít tu jistotu, že si píšete jen s fejkama. Mrzí mě to, ale vy jste z toho pak dopletené a nevíte, komu máte věřit a jaký je ten pravý Dalibor.
    Takže holky, nevěřte ostatním. Jsou to vážně jen fejky. Možná se nad tím dobře baví, nebo já nevím, jinak si to vysvětlit neumím. Tak zase někdy se setkáme, třeba na mojím koncertě. Ahoj :) je mi to líto.
    • Dalikk ja si chcem s tebou niekde pisat povec kde je to mozne na asku?Na instagrame? Facebook iz tu nebudem spletat ale ak si s tebou nemozem pissat je to pre mna koniec papa lubkam ta a DOBRU NOCKU TY PRAJEM a proosim odpis na tuto sprvu
      • Ja verím že tu bol aj pravý Dalibor . A ani sa nečudujem ,že už sem nepríde! Keď niekto čo sa skrýva pod jeho meno si tu z ľudí robí prdel, že nech prídu na Václavák!
        Ja v tomto pravého Dalibora veľmi ľutujem. :(
    • Je to škoda, ale dalo se to čekat. Taky by mě to štvalo, kdyby za mě psal někdo jiný. Ale třeba to zase tady někdy zkusíš a zase to bude dobré. Přece se na nás nevykašleš úplně. Na ty koncerty se každý nedostane. Vydej CD ať si ho můžeme koupit a být tak spokojené. Měj se.
    • fejku :D:D
    • Ty ze budeš mit nejakej koncert? Haha
  • Ahoj Dalikk,čo robíš???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit