Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavi te hadanky nebo vtipy?
    • Spíš ty vtipy :D
      • Me oboji
  • Budeš aj ty v bezservítky na markíze a v ktorej časti??:):)
    • Cože? :D já budu zase někde v TV? :D
      • no teraz by mala ísť prvá časť a videla som tam Pavla,Veroniku,Štepána a ešte niekto v tej relácií sa jedná o varenie ja len tak či tam budeš aj ty lebo sa máte striedať:)
  • Tak dobrou, hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá.
    Zítra ahoj!! :)
  • ahojky pusinku *3*
  • jak se máš ja teda skělé a ty,co budeš mít na oběd. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Nic se neda delat on tu bude oxydovat porad a ja se s nim neminim hadat jozo jsi fakt zasrany buzik odpovez mi na jednu otazku kouris ptaky svym kamaradum o prestavce odpovez nebo ti taky nedam pokoj a zacal sis ty ty magore
    • jo fajcim ak si na to prisla?a kazdemu 15krat denne mam v triede 9spoluziakov uz ma stoho boli huba
      • Tak si tahni za nima uz te urcite cekaji s roztazenima nohama tak utikej at dlouho necekaji a nech ti ho taky vykourej a dej tu dalikovi pokoj ty buznicko pojebana
        • Super ivca. A budem sa Dalíka zastávať !!! Nebude si tu takéto individuum obtierať o každého hubu!
          • ano aj ja si budem dalika zastavat nech ide do pic* prepacte baby za to nadavanie
            • Nevadí... ja tiež normálne nenadavam ale tu už musím!!!
          • Ja se ho zastavam porad musime toho vola odsud dostat budeme ho tak dlouho nasirad az tuto stranku opusti
            • Aj ja sa ho stále zastávam !!! Taký kktko ako jozo nás nenas*re ... môžme jo zvysoka sr*ť!
  • Ptala jsem se te jestli semnou neuděláš rozhovor. Už víš *3*
    • Já jsem ti odpovídal na to, jak ses mě ptala na tu Superstar :)
  • hi hi hi *4*
  • Holky, Dalibor má pravdu, je to jeho diskusní stránka a my si tady dopisujeme, jako by byla naše. Tak, od teď psát pouze Daliborovi a ne mezi sebou a už vůbec neodepisovat jiným. Chápeme to.
    • nie nechapeme
  • tak co more *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit